Diriliş Ertuğrul Dündar Bey Geri Dönecek mi? Diziden Çıktı mı? Neden Yok?

Diriliş Ertuğrul Dündar Bey Geri Dönecek mi? Diziden Çıktı mı? Neden Yok?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizide Dündar Bey uzun süredir rol almıyor. Peki Dündar Bey’e ne oldu? Kayı Obasına geri dönecek mi? Yoksa diziden çıktı mı? Yazımızda..

Diriliş Ertuğrul Dündar Bey Geri Dönecek mi? Diziden Çıktı mı? Neden Yok?

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey esir düşüp obadan ve Alplerin başından ayrı düştüğünde Alpler’in başına Dündar Bey talip olmuş ve bazı yanlış kararlar almıştır. Saadettin Köpek’in oyunlarına gelen Dündar Bey Hanlı Pazar’ı satmaya kalkmış ve Kayı Boyunu zor duruma sokacak işler peşinde gitmiştir.

Ertuğrul Bey zor durumdan kurtulup Kayı Boyunun ve Alpler’in başına geçince Dündar Bey’in yaptığı işleri öğrenmiş ve onu bir anlamda cezalandırarak Kayı boyundan uzaklaştırılmıştır. Dündar Bey abisi Ertuğrul’un gelişini ağabeylerine bildirmek için Kayı boyundan ayrılmıştır. Yola koyulmuştur. Ertuğrul Bey ise şimdi Dündar Bey’i affedersem isyan edip pişman olanlar affedileceklerini bildiklerinden hata yaparlar.

Dündar Bey’in Kayı boyundan uzaklaşması uzun zaman dizide olmayacağı anlamına geliyor. Tüm bu gelişmeler Dündar Bey’in diziden çıktı mı? Sorusunu akıllara getirdi. Dündar Bey’in diziden çıkacağı yönünde resmi bir açıklama gelmezken diziye ne zaman dahil olacağı ise bilinmiyor.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul Titan Darius Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: diriliş dündar bey diziden çıktı mı diriliş ertuğrul dündar bey geri dönecek mi diriliş ertuğrul dündar bey nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL