Diriliş Ertuğrul Ekibine Yeni İsim! Engin Belli Hangi Rolle Dizide Yer Alacak?

Diriliş Ertuğrul Ekibine Yeni İsim! Engin Belli Hangi Rolle Dizide Yer Alacak?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Aldığı reyting puanları ile Türk TV tarihinde yazılan Diriliş Ertuğrul her hafta aksiyon dolu bölümlerle ekranlara geliyor. Diziden yeni bir haber daha geldi ve yeni bir karakterin diziye dahil olacağı haberleri kulislere yayıldı.

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümlerinde yeni bir karakter diziye dahil olacak. Bu karakteri ise Engin Belli canlandıracak. En son Kanıt isimli dizide yer alan oyuncu Başkomiser Orhan karakteri ile beğeni toplamıştı. Peki başarılı oyuncu Diriliş’te hangi karakteri oynayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisi bildiğiniz gibi senaryosu en geniş yapımlardan. Tarihi bir dizi olma nedeni ile senaryo ile istendiği gibi oynama yapılabiliyor, değişik karakterler diziye dahil olabiliyor. Gelen bilgilere göre Engin Belli için de farklı bir karakter diziye dahil edilecek. Kötü bir karakterle diziye dahil olacak olan Belli, Ertuğrul’un yakınlarında yer alacak.

Öyle ki kulislerde konuşulan bilgilere göre Engin Belli, Ertuğrul’un yengesi ile evlenecek. Bu anlamda Oğuz boyuna enişte olarak gelecek ve Ertuğrul’un yakınında duracak. Son dakika değişikliği olmaz ise yeni oyuncu ve karakter hakkında bilgileri sizlere hızlı bir şekilde ileteceğiz. Takipte kalın…

Etiketler: diriliş ertuğrul engin belli hangi rolde diriliş ertuğrul yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL