Diriliş Ertuğrul Gündüz Alp Kurtulabilecek mi? Gündüz Alp Nerede?

Diriliş Ertuğrul Gündüz Alp Kurtulabilecek mi? Gündüz Alp Nerede?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul kaldığı yerden devam ederken dizide Daryus lakaplı Titan Gündüz Alp’i kaçırma planları yapmaktadır. Gece olduğunda Gündüz Alp’i kaçıran Darius ( Titan) Gündüz Alp’i nereye götürmüştür. Güzdüz Alp kurtulabilecek mi? Yazımızda.

Diriliş Gündüz Alp Kurtulabilecek mi? Gündüz Alp Nerede?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da olaylar durmak bilmiyor. Önce Aslıhan Hatun ve Turgut Bey’in zehirlenme olayı ve sonrasında çekilen sıkıntıların ardından bir gelişme de obaya gizlice sızan Titan’ın ad değiştirerek kendini Daryus olarak tanıtması ve Gündüz Alp’i kaçırma planları yapması sıkıntıları daha da artırdı.

 

Gündüz Alp’in kaçırılmasından sonra Ertuğrul Bey oğlunun peşine düşer. Bunu yapanların hesabını sormak ve yapanları bulmak için uğraşacaktır. Ares panzerin bulunmasında yaptığı katkılardan dolayı üzerindeki tüm şüpheleri ortadan kaldırmaya yetecektir.

Ertuğrul 99. bölümde Sultan’ı ve obasını tehditlerden kurtarmak için cenk yapacaktır. Ancak Ares Gündüz Alp’i kaçırmış ve Ertuğrul’u çaresiz bırakmak istemektedir. Ertuğrul bir taraftan savaşırken bir taraftan oğlu Gündüzalp’i kurtarmak zorundadır. Ares ise Ertuğrul’u durdurmayı kalleşçe bir biçimde yapacaktır. Ertuğrul Güzdüzalp’i kurtarabilecek mi?

[mavitext]Diriliş Gündüz Alp Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: diriliş daryus gündüzalpi nereye götürdü diriliş gündüz alp nerede diriliş gündüzalp kurtulabilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL