Diriliş Ertuğrul Halime Hatun Diziden Neden Ayrıldı? Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Ne?

Diriliş Ertuğrul Halime Hatun Diziden Neden Ayrıldı? Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul dizisinin önemli karakterlerinden birine hayat veren Halime Hatun diziden ayrılıyor! Ertuğrul gazinin eşi ve 3 çocuğunun annesi olan Halime Hatun diziden neden ayrılıyor? Diriliş Ertuğrul Halime Hatun ölecek mi? İşte detaylar…

Ertuğrul Gazinin eşi olan Halime Hatun, Kaçak bir Türkmen şehzadesinin dünya güzeli kızıdır. Selçuklu sarayında yetişmiş, ahlaklı, anlayışlı fedakar ve cevval bir hatundur. Ailesine ve devletine olan bağlılığının yanı sıra sabrı ve zekasıyla bir çok problemin üstesinden gelir. Çalışkan, liyakatlı ve gözü pek olması en belirgin özelliklerindendir.


Engin Altan Düzyatan Yeni Sezonda Diriliş Osman’ın Yolunda Olacak Mı? Ayrılacak Mı?


Dizinin başından itibaren keyifle izlediğimiz ve kısa sürede izleyenlerin gönlünde taht kuran Halime Hatun dizinin ilerleyen bölümlerinde ne yazık ki ölerek diziden ayrılacak. Diriliş Ertuğrul Halime Hatun diziden neden ayrıldı sorusuna gelince, dizinin bu sezon final yaparak farklı bir dönemde farklı oyuncu kadrosuyla yoluna devam edeceği biliniyor. Bu yüzden dizide yaprak dökümü yavaş yavaş başladı.


Turgut Alp Ve Bamsı Diriliş Osman Kadrosunda Olacak Mı?


Halime hatun doğumdan sonra kalp ağrısı çekti ve Ertuğrul gazi yaşadıkları güzel anıları hatırladı. Osman Gaziyi hayata getirdikten  sonra kalp krizi geçiren Halime Hatun dualarla canını teslim etti.

Diriliş Ertuğrul Halime Hatun gerçek tarihte 1281 yılında vefat ediyor. Fakat Esra Bilgiç’in kişisel sebepler nedeniyle diziden ayrılacağı konuşuluyor.  Diriliş’teki performansının ardından yapımcıların peşinden koştuğu bir isim oldu. Kısa bir aranın ardından yeni dizi projeleriyle tekrar kamera karşısına geçecektir.


Diriliş Ertuğrul 2018 Final mi Yapacak? Bitiyor mu? Ne Zaman Final Yapacak?


Diriliş Ertuğrul Halime Hatun diziden neden ayrılıyor, ne zaman ayrıldı sorularını sizler için yanıtladık. Sizler Halime Hatun’un diziden ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: diriliğin halime hatunu esra bilgiçin yeni dizisi ne diriliş halime hatun diziden neden ayrıldı diriliş halime hatun ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL