Diriliş Ertuğrul İren Nerede? İren’e Ne Oldu? Neden Yok?

Diriliş Ertuğrul İren Nerede? İren’e Ne Oldu? Neden Yok?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 127. bölümde İrene’nin karşımıza çıkmaması ve dizinin yayınlanan son bölümünde izleyemediğimiz İrene’e ne oldu? Diriliş İren nerede?

Gündüz’ün esir alındığı Bizans sarayından  ayrılırken dahi sormadığı ve merak etmediği İren’e ne oldu? İren’in babasının acısıyla hiç bir şeyi düşünmediği ve üzüntüsünü yaşadığını düşünüyoruz.

Diriliş Ertuğrul dizisinde geçtiğimiz hafta büyük ses getiren İren’nin bu hafta hiç ortalarda olmaması herkesi meraklandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni ve genç karakteri İren’in dizinin yeni bölümünde olmamasının nedeni izleyici tepkileri olabilir.

Diriliş Ertuğrul İrene dizinin son bölümünde Gündüz Alp’e şahitlik yapmak için her şeyi göze alarak saraydan kaçmaya çalışacak. Bir Müslüman ve Türk liderinin Bizans Tekfurunun kızıyla aşk yaşamasını uygun görmeyen ve bunu eleştiren kesim göz önüne alınmış ve bu nedenle İren konusunu sessiz sedasız bitirmek istemiş olabilirler.

Diriliş Ertuğrul dizisinde  iki hafta izlediğimiz ve oyunculuğunu çok beğendiğimiz İrene’nin Gündüz Alp’le sonunun ne olacağını öğrenemeden diziden ayrıldı mı? İren dizinin 12 aralıkta yayınlanan bölümünde bir süre ortalarda görülmedi. Ancak gerçekler daha sonra artaya çıktı ve İren babasının katilleri tarafından bir odaya kapatılmış ve gerçekleri öğrenmemesi için herkesten uzak tutulmaktadır.

Diriliş Ertuğrul İren Kim? Tekfurun Kızı İren Gerçek Tarihte Var Mı? <<<tıkla

Ertuğrul yaptığı plan gereği İren’i tutulduğu yerden kaçırılacak ve Söğüt’e mahkemeye şahit olarak çıkartılacaktır. Gündüz’ün kurtulması için İren’in şahitliğine ihtiyaç vardır.

Etiketler: diriliş ertuğrul iren ölecek mi diriliş irene neden yok diriliş irene nerde diriliş irene öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL