Diriliş Ertuğrul İren Ölecek Mi? Öldü Mü? Şahitlik Edecek Mi?

Diriliş Ertuğrul İren Ölecek Mi? Öldü Mü? Şahitlik Edecek Mi?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul dizisinde yine heyecan dolu bir bölüm izledik. Dizinin yayınlanan son bölümünde Gündüz Alp’e şahitli etmek için her türlü tehlikeyi göze alan İren saraydan kaçar. Bundan haberdar olan Lais İren’i öldürecek mi? Diriliş Ertuğrul İREN ÖLECEK Mİ?

Gündüz Alp’e olan aşkı için ölümü göze alan İren kurtulabilecek mi? Gündüz’e şahitlik edebilecekler mi? Diriliş Ertuğrul İren ölecek mi?

Yannis’i öldürdükten sonra onun yerine geçen Lais, İren’in Gündüz’e şahitlik edebilmek için saraydan kaçtığını öğrenir. Ve derhal askerlerine emir vererek İren’i bulmalarını söyler. Buldukları yerde öldürülme emri verilir. Fakat İren ölmeyecektir. İren Gündüz Alp’e şahitlik edecektir.

Diriliş Ertuğrul İren kim? İren karakterine hayat veren oyuncu bu yaz Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde Deniz karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı. Rümeysa Arslan Meleklerin Aşkı dizisinde uçuk kaçık bir genç kıza hayat verirken Diriliş Ertuğrul’da attığı oku hedefine tutturan cevval ve yürekli bir kıza hayat vermektedir.

Rümeysa Arslan 1998 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Henüz 20 yaşında olan Rümeysa Arslan Futbol antrenörü bir baba ve öğretmen bir annenin kızıdır. Sanata ve spora düşkün bir ailede dünyaya gelen Rümeysa Arslan bunun avantajını en iyi şekilde kullanmıştır.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Bu sırada başvurduğu yerlerden gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirmiş ve Meleklerin Aşkı’yla iyi bir başlangıç yapmıştır.

Etiketler: diriliş ertuğrul iren ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL