Diriliş Ertuğrul İzlendi mi? 4. Sezon 25 Ekim Reyting Sonuçları!

Diriliş Ertuğrul İzlendi mi? 4. Sezon 25 Ekim Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul uzun bir aranın ardından 4. sezon ile izleyici ile buluştu. Dizinin 92. Bölümünde heyecan yine doruktaydı. Peki Diriliş Ertuğrul geçen seneki performansını devam ettirebiliyor mu? Reyting sonuçları nasıl? İzlendi mi? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Diriliş Ertuğrul İzlendi mi? Reyting Sonuçları!

Dizinin 92. Bölümünde Ertuğrul ve Alpler Sultan Alaaddin’in daveti üzere yola çıkarlar ve Sultan’ın yanına giderler. Dönüşte Ertuğrul ve ekibi pusuya düşer Alplerin büyük kısmı şehit olur. Ertuğrul ise ağır yaralı olarak ortadan kaybolur. Ertuğrul’un şehit düştüğü düşünülsede Ertuğrul sağdır. Ertuğrul esir düşecektir. Obanın başına ise Dündar geçecektir. Bu arada Ares ve Saadettin Köpek Türkleri bulundukları topraklardan geldikleri yere geri gönderme düşüncesindedirler.

Yeni bölüm tanıtımında ise Ertuğrul esirdir. Ve uzun bir yola çıkar. Ares Ertuğrul’un ölmediğini öğrenmiştir. Ertuğrul Saadettin Köpek ve adamlarının saldırısına uğrayacaktır. Ertuğrul tekrar ailesine ve Alplerine kavuşabilecek midir?

Diriliş Ertuğrul Reyting Sonuçları!

Diriliş Ertuğrul reyting sonuçları açıklanmadı. Ancak geçen sezon ile aynı oranlarda reytinglerin geleceğini düşünüyorum. Çarşamba günü tüm gruplarda 1. olacak.

Diriliş Ertuğrul 93. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: 25 ekim reyting sonuçları diriliş ertuğrul 4. sezon diriliş ertuğrul izlendi mi diriliş ertuğrul reytin sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL