Diriliş Ertuğrul Lais Kim? Gerçek Adı Ne?  Oynadığı Diziler

Diriliş Ertuğrul Lais Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş ertuğrul 5 Aralık 126. bölümde yine heyecan dolu sahneleri izledik. Özellikle 5 Aralık son bölümde yayınlanan tekfur Yannisin öldürüldüğü sahne herkesi ekrana kilitledi. Dragos’un adamı olduğunu öğrendiğimiz lais kim? Lais karakterine hayat veren oyuncu kim?

Diriliş Ertuğrul Lais Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Diriliş Ertuğrul Son bölümde gündüz alp ölümle burun buruna iken onu kurtaran tekfur yer misin kızı İren  olmuştur. İren Gündüz Alp’i kurtarıp saraya saklamıştır. Tekfur Yannis kendisinden bilgi almaya gelen Turgut Alp’e Dragos ile ilgili Önemli bilgiler vermiştir. Dragons’un izini gösterecek olan kolyeden bahsettiğini duyan Lais Yannisi acımasızca öldürür. Dragonun kötü adamlarından Lefke Tekfur’un sağ kolu olan Lais, 126. bölüm ile dizinin kadrosuna dahil olmuştur.

Diriliş Ertuğrul Lais Kim ? Gerçek Adı Ne? 

1985 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Bolu veterinerlik bölümünde tamamlamış fakat bu alanda eğitimini devam ettirmemiştir. Oyunculuk ile eğitimler almış kendisini bu yönde ilerletmiştir. Bir çok tiyatro ve oyunlar da yer almıştır. Bilkent Üniversitesinde eğitim almış ve bu eğitimden sonra geçtiğimiz yıl final yapan dizi  ”İsimsizler” de Bozan karakteri ile televizyon hayatında ilk adımını atmıştır.

Etiketler: Diriliş layis kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL