Diriliş Ertuğrul Mahberi Hatun Kimdir? (Sinem Öztürk) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Diriliş Ertuğrul Mahberi Hatun Kimdir? (Sinem Öztürk) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Mahberi Hatun’dur. Mahberi Hatun karakterini canlandıran oyuncu ise merak konusu oldu. Peki Mahberi Hatun karakterini canlandıran oyuncu Sinem Öztürk Kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Mahberi Hatun Kimdir? (Sinem Öztürk) Boyu, Sevgilisi

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Sinem Öztürk 1.78 cm boyunda 63 kg ağırlığındadır. Marmara Üniversitesi Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Kahverengi gözlere sahip oyuncu başak burcudur. Birçok sinema ve dizide rol alan oyuncu 8 kısa film çekmiştir. TRT ekranlarında yayınlanan Fikr Atölyesi adlı programda sunuculuk yapmıştır. Oyuncu İsmail Cem Sinema Televizyon Ödüllerinde En İyi Gençlik Dizisi Aktivitesi dalında aday gösterilmiştir. Sinem Öztürk 2008 yılında Serkan Bakkal ile evlenmiş ve boşanmıştır. 2013 yılında ise Gürsel Şatır ile evlenmiş ve boşanmıştır.

Sinem Öztürk 2004 yılında Beyaza Boyanmış Siyah Kelimeler, 2006 yılında Aloya ve Aşk Rületi projelerinde oynadıktan sonra asıl tanınmışlığını ise Fox ekranlarında 2007 ve 2011 yılları arasında yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde oynadığı Gamze karakteri ile sağlamıştır. Oyuncu Ayak Altında projesinde Belgin karakterini canlandırmıştır. Yine 2007 yılında Duvar isimli projede İklim karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2009 yılında Uygun Adım Aşk isimli projede yer almıştır. Bu projede de Gamze karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında Dersimiz Atatürk’de Öğretmen rolünü canlandırmıştır. Arka Sokaklar dizisinde de rol alan oyuncu Uçan Melekler dizisinde Eda karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Diriliş Yakup Bey Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Sinem Öztürk bir çok projede rol almaya devam etmiş ve senaristlerin aradığı isimlerden olmuştur. 2011 yılında Papaz Kimde projesinde Eda karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun tanınmasını sağladığı diğer bir proje ise 2012-2104 yılları arasında Fox ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı ismli dizidir. Dizide Kutsi ile başrol oynayan oyuncu dizide Şükran karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında ise Hayat Yolunda projesinde Doktor Melis karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Yusuf Yusuf projesinde rol alan oyuncu 2015 yılında Star ekranlarında oynayan dizi Kiralık Aşk’ta Yasemin karakterini canlandırmıştır.

[saritext]Diriliş Ertuğrul’un Yanındaki Casus Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Diriliş Ertuğrul Sinem Öztürk Videosu

Etiketler: diriliş mahberi hatun boyu diriliş mahberi hatun gerçek adı diriliş mahberi hatun kim diriliş mahberi hatun oynadığı diziler diriliş mahberi hatun sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL