Diriliş Ertuğrul Sancar Bey Kimdir? (Gürbey İleri)

Diriliş Ertuğrul Sancar Bey Kimdir? (Gürbey İleri)

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 25 Ekim Çarşamba günü 92. bölümü ile yayınlanmaya başladı. Dizi de geçen sezon Sultan Alaaddin’in daveti üzerine yola çıkar ve yolda Ares’in pususu sonucu bir çok şehit verilmiş ve Ertuğrul Bey’de ağır yaralanmıştır. Bu baskını haber alan Dündar, Halime ve Hayme olay yerine gelir. Ertuğrul’un cesedine ulaşırlar ve naaşıda alıp obaya geri dönerler. Oba halkı başsız kalmanın verdiği endişe ile intikam yemini eder.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken diziye yeni karakterler de dahil olmaya devam eder. Bu karakterlerden bir tanesi de dizi de ….karakterini canlandıran oyuncu Gürbey İleri’dir. Gürbey İleri gerçek hayatta kimdir? Hayatı hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul …(Gürbey İleri) Kimdir?

Gürbey İleri 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk olarak Kadir Has üniversitesinde İşletme Bölümü okuyan oyuncu sonra bu bölümün kendisine uygun olmadığını düşünerek Akademi Kenter Tiyatro bölümünde eğitim alırken Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü kazandı.

Gurbey İleri uzun zamandır basketbol ile ilgilenmiş, Galatasaray ve Beşiktaş takımlarında 10 yıl kadar oynamıştır. Ancak talihsiz bir olayla sakatlanınca sporu bırakmış oyuncu olmaya karar vermiştir. 2007 yılında ise Arka Sıradakiler dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır.

İleri, Panda reklam filminde oynamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet karakterini canlandırmıştır. 2014yılında ise Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide Özcan Deniz, Hatice Şendil gibi isimlerle rol almıştır.  Oyuncu 2008 yılında Ayakta Kal sinema filminde rol almıştır.

Diriliş Dizisi Sultan Alaaddin Kim? Tıklayınız!

Oyuncu 1.82 boyunda 73 kg ağırlığındadır. Kumral saçlara, koyu kahverengi gözlere sahiptir.

Gürbey İleri Videosu!

Etiketler: diriliş dizisi sancar bey gerçek adı diriliş dizisi sancar bey kim diriliş dizisi sancat bey oynadığı diziler diriliş ertuğrul gürbey ileri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL