Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu? 27 Şubat 137. Bölüm Fragmanı İzle

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu? 27 Şubat 137. Bölüm Fragmanı İzle

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul’da Osman zehirlenmiş, Süleyman zindana atılmış, Beybolat ihanet içerisindedir. Ertuğrul tüm bu gelişmeler karşısında ne yapacak. Diriliş Ertuğrul 137. Bölüm fragmanı ve özeti, 27 şubat Çarşamba neler olacak?

Moğolların korkunç planları nihayetinde Kayı obasını basan Alıncak, mankurtlaştırmak için Osman’ı kaçırtmıştı. İlbilge Hatun’a mektup yazan Ertuğrul Bey ondan destek isteyip Osman hakkında malumat toplamasını istemişti.

Aynı zamanda kurduğu bir akıl oyunu ile Lefke kalesini almak isteyen Alıncak’a da Hülagü Han’ın ağzından sahte bir mektup yazmış, olası bir savaşı durdurmuştu.

İşbirliği için Lefke kalesine gelen Alıncak’ı da gizlice dinleyen Ertuğrul bu malumatlarla Osman’ın yerini bulmuş fakat Osman, Şaman tarafından zehirlenmişti.

Moğollar sayesinde Söğüt’ün ve Oba’nın yönetimini ele geçiren Beybolat, oyununu sürdürüp, uçbeyi olmasının verdiği güçle Süleyman’ı zindana attırmıştı. Ertuğrul, Beybolat’ın bu tavrı karşısında ne yapacaktır.

 Süleyman’ı zindan kurtarıp, obasını selamete kavuşturabilecek mi? Tüm bunların arasında şüphelendiği Zangoç’un gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Obada zirveye taşınan Sırma ve Selcan gerilimi nereye varacak? Ertuğrul Bey, obasına ve Söğüt’e musallat olan zalim Moğol komutan’ı Alıncak’ı öldürebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası 27 Şubat 137. Bölüm fragmanında.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL