Diriliş Ertuğrul Süleyman Kim? Selcan Hatun’un Oğlu Süleyman

Diriliş Ertuğrul Süleyman Kim? Selcan Hatun’un Oğlu Süleyman

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul yine nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan 127. bölümünde Selcan hatun tekrar obaya dönüyor. Ve yanında oğlu Süleyman ile. Diriliş Ertuğrul Selcan’ın oğlu Süleyman kim? Hakkında merak edilenler…

Selcan obaya tekrar dönecek ve böylece senaryoda yeni ve heyecanlı olaylar olacak. Diriliş Ertuğrul’da Selçuklu Devleti’nin yavaş yavaş yıkım sürecine girmesi ve yeni bir devletin temellerini atılmasını izleyeceğiz. Fakat onun öncesinde devlette yaşanan yıkımı iyice seyirciye geçirmek gerekiyor. Dizide son üç bölümdür Gündüz Alp’in nasıl aklanacağını ve suçsuz olacağının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Bu bölümde bütün gerçekler ortaya çıkacaktır. Ve dizinin yayınlanan son bölümünde Selcan obaya ziyarete geliyor. Dönemin şartlarında bir yerden bir yere seyahat zor ve zahmetli olduğu için uzun yıllar sürebiliyor. Selcan Hatun da oğluyla obaya döndüğünde Süleyman yetişkin bir genç olmuştur.

Diriliş Ertuğrul Süleyman Kim? Diriliş Ertuğrul dizisine 12 aralık çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde dahil olan Süleyman iyi bir rolde olduğu düşünülse de zamanla Kayı obasının başına dert olacak. Süleyman görünüş itibari ile hem Ertuğrul Bey’e hem de diğer oba büyüklerine karşı oldukça saygılıdır.

Diriliş Ertuğrul bu sezon da Selçuklu Devletini ve diğer devletlerle olan mücadelesini izleyiciye aktaracak. Fakat önümüzdeki sezon artık Osmanlı Devleti’nin kuruluş aşamasını izleyeceğiz. Diriliş Ertuğrul dizisinde Osmanlı’ Devletinin kurucusu Osman Gazi rolünü üstlenecek karakter için Burak Özçivit ile anlaşıldı. Burak Özçivit rolü için şimdiden imaj değişikliğine gitmeye başladı. Peki dizide Süleyman karakterini canlandıran oyuncu kim?

Etiketler: diriliş ertuğrul sercan hatunun oğlu süleyman kim diriliş selcan'ın oğlu Süleyman kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL