Diriliş Ertuğrul Uranos Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı, Neden Ayrıldı?

Diriliş Ertuğrul Uranos Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı, Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul tüm hızıyla devam ederken dizide ayrılıklar da devam ediyor. Dizinin önemli kötü karakterlerinden Uranos’un diziye veda edeceği söylenmişti. Peki Diriliş Ertuğrul Uranos Öldü mü, Diziden Ayrıldı mı, Neden Ayrıldı?

Bildiğiniz gibi Diriliş Ertuğrul’da yeni bir döneme geçiş yapılıyor. Bu amaçla da bazı karakterler de diziden ayrılıyor. Bu karakterlerden birisi de Uranos. Diriliş önümüzdeki sezon Diriliş Osman yada farklı bir isimle ekranlara gelecek. Bu anlamda hikaye de değişecek.

Diriliş Ertuğrul Uranos Neden Ayrıldı?

Şuan ki bir çok karakter yeni sezon hikayesine uyumlu olacak şekilde diziden çıkartılıyor. Uranos’ta gelecek sezon hikayede olmayacağı için diziden ölerek ayrıldı. Uranos karakterini canlandıran oyuncu Uğur Karabulut Diriliş ekibine veda ediyor. Karabulut, Mehmetçik Kutül Amare, Hayat Şarkısı ve Yedi Güzel Adam gibi dizilerdeki performansı ile göz doldurmuştur.

Diriliş Ertuğrul Uğur Karabulut(Uranos) Kimdir?

Başarılı oyuncu Uğur Karabulut 1983 doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldı. 2008 yılına kadar pek çok reklam filminde oynadı. 2008 yılında Vurgun dizisiyle ilk dizi tecrübesini yaşadı. Sonrasında ise Şüphe, Hayat Devam Ediyor ve Emir’in Yolu gibi dizilerle devam etti. İşte Uğur Karabulut’un oynadığı bazı diziler;

tıkla>>> Diriliş Osman Oyuncu Kadrosu ve Konusu! 2019-2020

Mehmetçi Kutlu Zafer – 2018, Lise Devriyesi – 2017, Hayat Şarkısı – 2016, Her Sevda Bir Veda – 2014, Yedi Güzel Adam – Süleyman – 2014, Vurgun – 2008, Şüphe, Emir’in Yolu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL