Diriliş Ertuğrul’da 2019 Sezon Finali Netleşti! Ertuğrul Finalde Ölecek!

Diriliş Ertuğrul’da 2019 Sezon Finali Netleşti! Ertuğrul Finalde Ölecek!

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul… Muhakkak Türk Televizyon tarihinin en çok izlenen ve en çok reyting alan dizilerden birisi belki de ilki. Dizi hakkında hem sosyal medya da hem de internette birçok haber yapıldı. Dizi finaline ilişkin bilgiler paylaşıldı. Ertuğrul karakterini ne zaman öleceği, Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı konuşuldu.

Şuan 4. Sezonunu yaşayan dizi de bir çok karakter öldü ve bir o kadar karakterde diziye dahil edildi. Dizi tarihi dönem dizisi olduğu için tarihsel bir süreç içerisinde ilerleyeceği kesindi. Seyircilerin en çok merak ettiği Osmanlı Dönemine ne zaman gelineceği ve Osmanlının kurucusu Osman Bey’i kimin canlandıracağı hep merak edildi. Engin Altan’ın yine dizide olup olmayacağı da başka bir tartışma konusu haline geldi. Merak edilen tüm bu sorular en sonunda yanıt buldu.

Diriliş Ertuğrul dizisi 4. Sezonun sonunda bitecek ve yeni bir isimle yeni bir dönem başlayacak. Tabi Diriliş Ertuğrul 4. Sezon finalinde Ertuğrul karakteri ölecek. Aynı Halime Sultan’ın ölümünün ardından olduğu gibi dizide dönem atlaması yaşanacak ve Osmanlı’nın Kuruluş dönemi ele alınacak. Dizinin ismi Diriliş Osman veya Kuruluş Osman olarak değişecek.

Dizide Osman Gazi karakterini Burak Özçivit canlandıracak. Şuan Burak Özçivit ile anlaşma sağlandı ve başarılı oyuncu dizinin yeni sezonu için hazırlıklara başladı. Savaş sanatı, kılıç kullanımı ve at binme ile ilgili özel dersler alan oyuncu 2019-2020 sezonunda Diriliş’in yeni dizisinde başrol olarak ekranlara gelecek.

Etiketler: diriliş 2019 final ertuğrul ölecek mi diriliş 2019 finali diriliş ertuğrul 2019 sezon finali diriliş ertuğrul 2019 sezon finali sahnesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL