Diriliş Ertuğrul’un Yanındaki Casus Hain Kim? Angelos’un Bahsettiği

Diriliş Ertuğrul’un Yanındaki Casus Hain Kim? Angelos’un Bahsettiği

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul kaldığı yerden devam ederken dizide Bilecik Tekfuru Angelos Titan’a Ertuğrul’un yanında en yakınında bir adamı olduğunu ve ondan haber aldığını söyler. Peki bu adam kimdir? Ertuğrul’un yanındaki Angelos’un casusu Ertuğrul’un en yakın adamı kimdir? Tüm bilgiler yazımızda.

Diriliş Ertuğrul’un Yanındaki Casus Hain Kim? Angelos’un Bahsettiği

TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide Bilecik Tekfuru Angelos’un bahsettiği casus merak uyandırdı. Diriliş Ertuğrul’da Angelos Titan ile konuşurken Ertuğrul’un yanında en güvendiği adamı olduğunu ve kendisine bilgiler verdiğini söyler. Angelos’un bu sözü üzerine herkes şoktadır. Zira Ertuğrul’un en yakınındaki adamları en güvenilir Alpler’dir. Peki Ertuğrul’un yanındaki casus kimdir? Hainlik yapan kişi kimdir?

Bu konuda şu an için herhangi bir açıklama yapılmazken herkesin şaşıracağı bir isim olması bekleniyor. Zira Angelos Ertuğrul’a çok yakın bir kişi olduğunu söylemiştir. Bu durum Ertuğrul’un tüm hareketlerinin Bilecik Tekfuru tarafından takip edilmesi ve Ertuğrul’un rahat hareket etmesini engelleyecek ve Karacahisar Kalesi’nin de akıbetini tehlikeye düşürecektir. Bir an önce Ertuğrul’un bu casusu bulması gerekmektedir. Yoksa Ertuğrul’un ve Alpler’in hayatı tehlikededir.

Diriliş Ertuğrul’da hain Maria’dır. Maria elindeki bir anahtarı bilmediği kişilere vermiştir. Birde Artuk Bey’in ağzından Ares’in Konya’ya gideceği bilgisini Angelosa bilgi göndermiştir. Maria resmen bir hainlik içindedir. Bakalım Ertuğrul Maria’nın hainliğini fark edebilecek mi?

Sizce Ertuğrul’un en yakınındaki hain kimdir? Ertuğrul’un tanıdığımız en yakın adamı hain midir? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? 

[mavitext]7 Şubat Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: diriliş ertuğrulun yanındaki casus kimdir diriliş ertuğrulun yanındaki hain kim


Yorum yaz