Diriliş Ertuğrul’un Yanındaki Hain Kim, Siyah Peçeli Açığa Çıktı!

Diriliş Ertuğrul’un Yanındaki Hain Kim, Siyah Peçeli Açığa Çıktı!

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul‘da heyecan ve aksiyon bitmiyor. Dizinin 149.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda bir hainden söz ediliyor. Casus Berke hanın yanındadır. Ertuğrul’a son bir darbe vurmanın hazırlığında olan Arukbuka ne yapacak?

Berke hanın yanındaki casus kim? Ertuğrul Berke hanın yanındaki casusu bulabilecek mi? Arukbuka’nın casusu kim? Arukbuka’nın karşısına çıkan siyah peçeli adam kim? 22 mayısta yayınlanacak olan bölümün fragmanında peçesini kaldıran adam Berke hanın yanındaki casus mu?

Arukbuka Berkehan’ın yanındaki casus sayesinde Ertuğrul’a türlü tuzaklar kurdu. Fakat başarılı olamadı. Çünkü Ertuğrul bey önceden anlamış ve ne yapacağını hesap etmişti. Berke hanın yanına giderken tuzağa düşürüleceğini de hesap etmişti. Ama Arukbuka:yı yakalayamadı. Arukbuka ise casusuna haber uçuracak.

Arukbuka’nın casusu Noyan olabilir çünkü Noyan’ın öldüğünü bizlere göstermediler. Hülagü hanın idam ettiği söylense de ölmüş izlenimi verilip casus olarak kullanıyo olabilir.

Daha önceki yazılarımızda da sıkça bahsetmiştik. Diriliş Ertuğrul’da finale yaklaştıkça tansiyon artacak. Dizi yeni sezonda Diriliş Osman yada buna benzer bir isimli ekranlara gelecek. Yeni sezonda ise başrol Osman Bey olacak. Tabi bu hikayenin değişeceği ve dizide zaman kaymasının olacağını gösteriyor. Ertuğrul 150. Bölümle ölecek. Ölüm nasıl olacak bilinmez, belki kılıç darbesiyle ölecek yada zaman kayması yaşanıp 93 yaşında yatağında ölecek. Bunu hep beraber 150. Bölümde göreceğiz.

Burada önemli olan kara peçeli casusun diziye boş yere giriş yapmadığı. Ertuğrul’u indirmek için yeni bir plan kuruluyor ve bu plan sonrasında Ertuğrul ve Alpleri zarar görebilir ve görecektir de. Ertuğrul’un ölümü bu çatışma sonrasında gerçekleşebilir.

Diriliş 149. bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Diriliş 149. bölüm hain casus kim Diriliş Berkehan'ın yanındaki casus kim Ertuğrul'un yanındaki hain kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL