Diriliş Final Tarihi Belli Oldu; 29 Mayıs 2019, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Final Tarihi Belli Oldu; 29 Mayıs 2019, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarının en gözde dizisi olan Diriliş Ertuğrul bitiyor. Diriliş Ertuğrul dizisi hayranları dizinin final tarihi hakkında bilgi arayışına girdi. Hemen söyleyelim Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs 2019’da 150. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul dönemi bitiyor yerine Osman Gazi dönemi başlıyor. Diriliş Ertuğrul ilk olarak Kayı boyunu ekranlara taşıdı. Şimdi ise Osman Gazi’nin gerçek hayatı konu edinilecek.

Diriliş Osman Dizisi Ne Zaman Başlayacak 2019

Diriliş Ertuğrul neden bitiyor neden final yapıyor? 2019 Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? diye merak eden izleyiciler için küçük tüyolar vermeye devam edeceğiz. Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak Diriliş yeni sezon tarihi için net bir açıklama yapamazsak da Ekim ,Kasım ayında izleyiciyle buluşacagini söyleyebiliriz. Çekimlerine başlanan dizide Burak Özçivit Osman Gazi karakterine hayat verecektir.

İzleyiciler sezonu kapatmak istemesede oyuncuların da tatil yapma ihtiyacı için kısa bir süre ara yaptıktan sonra yine izleyici karşısına geçecektir. Diriliş Ertuğrul TRT 1 ekranlarının hatta televizyon ekranlarının en gözde dizisidir. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek özeti ile gerek yeni bölümleri ile izlenme rekorları kırmıştır.

Geçtiğimiz sezon Diriliş Ertuğrul dizisi haziranın ilk haftası 120. bölümü ile sezona veda etmişti. Geçtiğimiz sezon Ertuğrul Noyan’ın Kayı obasının içine soktuğu casus kardeşi Almılanın hain olduğunu öğrenmiş hainliğinin karşılığını ise hiç düşünmediği bir şekilde ödemiştir. Şimdi ise 29 Mayıs Çarşamba akşamı son bölümünü izleyeceğiz. Peki Diriliş Ertuğrul bu sezon bölümü nasıl bitirecek?

Diriliş Ertuğrul 2019 yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

2019 yeni sezon fragmanı için izleyiciler şimdiden heyecanlı. Dizinin yapımcısı herzamanki gibi 2019 yılı içinde yenibölüm fragmanı için yine bir tarih verecek ve o tarihte 2019 yeni sezon fragmanı yayınlayacak tır.

Diriliş Ertuğrul 2019 diziye yeni giren isimler Diriliş 6. Sezon oyuncu kadrosu

Geçtiğimiz sezon diziye yeni heyecanlar katmak için birçok oyuncu diziye dahil olmuş ve dizi ekranlarda heyecan kesmeden devam etmiştir. Engin Altan Düzyatan’ın başrolünü oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisine geçtiğimiz sezon Hande Soral, Kimya Gökçe Aytaç, Ünal Silver, İlker Aksum, Eser Karabil, Enis Yıldız katılmıştı. Bu sezon ise diziye yeni girecek oyuncular hakkında net bir bilgi olmamakla birlikte oyuncuların ismi netleştiriginde haberimiz de güncellemeler olacaktır

Diriliş Ertuğrul 6. Sezonda Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinde olduğu gibi yeni sezon içinde geniş bir cast çalışması yapılıyor. Dizide yapımcı Mehmet Bozdağ Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Diriliş Osman dizisini yapacağını haftalar önceden açıklamış ve hazırlıklara başlamıştı. Yapılan planlar neticesinde en iyi erkek oyunculardan olan Burak Özçivitle Diriliş Osman dizisi için el sıkıştı. Yeni sezonda da yine Ertuğrul gazi’ye hayat veren Engin Altan Düzyatan dizi ile de olacak, yaşlanmış bir Ertuğrul Gazi ve genç dinamik bir Osmangazi sizleri karşılayacak.

Yeni sezonda neler olacak? Siz nasıl bir oyuncu kadrosu ve nasıl bir senaryo bekliyorsunuz? Diriliş Osman oyuncu kadrosuna şu oyuncu da yakışır dediğiniz bir oyuncu var mı? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

Etiketler: DİRİLİŞ FİNAL TARİHİ DİRİLİŞ NE ZAMAN BİTECEK DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL