Diriliş Günalp Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Diriliş Günalp Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 118. bölümde Günalp’in hayatı tehlikededir. Bizanslılarla yapılan karşılaşmada Günalp büyük bir darbe almıştır. Peki Diriliş Ertuğrul Günalp ölecek mi öldü mü? Günalp ölecektir. Çünkü dizide yeterince heyecan yaratamadı.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizide Ertuğrul Bey ile Günalp karşılaşmıştır ve Günalp Ertuğrul Bey’i öldürme niyetindedir ve hiçbir sözünü dinlemez. Peki Günalp ölecek mi? Diziden çıkacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Günalp Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile ekranlara gelirken 28 Mart Çarşamba yayınlanan 112. bölümde heyecan doruktaydı. Dizide Ertuğrul Bey ile Günalp Bey bir kaç kez karşılaşmış ancak son karşılaşmada ikisi cenk etmişlerdir. Ertuğrul Bey’in elinden uç beyliği ve Karacahisar kalesi alınmış ve Günalp Bey’e verilmişti. Tabiki bu emir Saadettin tarafından verilmişti.

Ertuğrul Bey’de kan dökülmemesi için kaleyi Günalp’e devretmiş ve iyi bir şekilde ayrılmıştı. Bunun üzerine Ertuğrul Bey Söğüt’e hareket etmek üzereyken Oğuz Beyler’inin isyanını duymuş ve onları durdurmak üzere yanlarına gitmiştir. Oradan bir Oğuz Beyi hariç diğerlerini ikna etmiştir. Bunun üzerine oradan ayrılan Ertuğrul Bey harekete geçmiş ve diğer Oğuz Beyi’nin peşine düşmüştü.

Günalp Bey ise Oğuz Beylerinin devlete isyan çıkaracağını duyan Saadettin tarafından gönderilmiş ve tüm Oğuz Beyleri’ni kılıçtan geçirmiştir. Bunun üzerine yerdeki kapları sayan Günalp diğer iki kişiden birinin Ertuğrul olduğunu öğrenmiş ve Ertuğrul’un peşine düşmüştür. Ertuğrul Bey’i ve diğer Oğuz Beyi’ni yakalayan Günalp ile Ertuğrul Bey arasında cenk olur. Peki Günalp ölecek mi?

Günalp Bey’in ölüp ölmeyeceği ile ilgili tarihte kesin bir bilgi olmamakla beraber ben dizide artık sonunun geldiğini düşünüyorum. Ya artık tamamıyla Ertuğrul’a inancak ya da ölecektir. Siz Günalp Bey’in bu davranışını nasıl karşılıyorsunuz? Sizce dizide devam etmeli mi? Günalp karakteri dizide şimdilik yoluna devam ediyor.

[saritext]Diriliş Ertuğrul Saadettin Köpek Ölecek mi? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: diriliş günalp diziden çıktı mı diriliş günalp öldü mü diriliş günalp ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL