Diriliş Karaca Hatun Kim? (Aslıhan Güner)

Diriliş Karaca Hatun Kim? (Aslıhan Güner)

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

25 Ekim günü Çarşamba günleri yayınlanan Diriliş tüm heyecanı ile yeni sezonda da devam ediyor. Yeni sezonda bir çok oyuncu diziye dahil oluyor. Bu oyunculardan bir tanesi de Karaca Hatun karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Güner’dir. Aslıhan Güner kimdir? Gerçek hayatta nasıl biridir? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. 

Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun (Aslıhan Güner) Kim?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Annesi Malatyalı babası Sivaslı’dır. 1.70 boyunda 57 kg ağırlığındadır. İki kız ve bir erkek kardeşi vardır. Batıl inançlara inanmayan oyuncu bekletilmekten hoşlanmıyor. İki kız ve bir erkek kardeşi vardır. Mutfakta yemek yapmayı ve vakit geçirmeyi seviyor.

Güler, Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi ise Sırlar Dünyası oldu. Ardından 2004 yılında En İyi Arkadaşım, Büyük Buluşma gibi projelerde oynamıştır. 2005 yılında The İmam, 2006 yılında Çemberimde Gül Oya, Selena, Esir Kalpler, Eksi 18, Sevda Çiçeği gibi projelerde rol almıştır.

Oyuncunun yer aldığı diğer projeleri ise şunlardır: Şevkat Tepe, Asi, Yuvamı Yıkamazsın, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Herşey Yolunda Merkez’dir. Oyuncu 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile evlenmiştir.

Diriliş Marya Kim? Tıklayız!

Evlilikle ilgili olarak “İnsan en yakın arkadaşı ile evlenmeli o zaman işler daha kolay oluyor. Eşi Mert ile evliliği ile ilgili olarak her evlilikte olan durumlar bizde de var. Ancak Mert benim erkek halim gibi diyor. Sıkılmak gibi bir şey yaşamadık daha. Eşim ile birlikte park yeşillik ve daha sakin yerlerde zaman geçirmeyi seviyoruz. Eşi Mert ile ilgili olarak sabahları çok enerjili ve güler yüzlü olduğunu bu özelliği kendine de geçirdiğini” söylüyor.

Aslıhan Güner Videosu!

Sizler Karaca Hatun karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Güner’in oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: diriliş karaca hatun gerçek adı diriliş karaca hatun kimdir diriliş karaca hatun rol aldığı diziler diriliş karaca hatun sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL