Diriliş Marya Kimdir? (Sera Tokdemir)

Diriliş Marya Kimdir? (Sera Tokdemir)

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarında izleyici ile 25 ekim çarşamba günü buluşacak dizi Diriliş’te yeni sezonda yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Marya karakteridir. Marya karakterini canlandıran oyuncu Sera Tokdemir’dir. Sera Tokdemir kimdir? Sera Tokdemir hakkında tüm bilgiler yazımızda…

Diriliş Marya (Sera Tokdemir) Kimdir?

1981 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Babası yarış atı yetiştiricisidir. Küçük yaşlardan itibaren atlarla haşir neşir olan  oyuncunun 3 adet atı vardır. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. Okul günlerinde tiyatro gruplarında yer alan oyuncu, Zirve Sanat Merkezinde Tiyatro ve Şan eğitimleri aldı.

2009 yılında Plato film okulunda oyuncu yönetimi, beden dili, şan dersleri aldı. Biscolata, Damla Su, Vodofone, Fiat Punto, Bioder gibi reklamlarda oynamıştır. Üniversiteden sonra evlenen oyuncu Boran adında bir çocuk sahibi olmuş sonra boşanmıştır. Oyuncu İstanbul Çocukları, Aşk Geliyorum Demez, Ey Aşk Nerdesin, Hırçın Kız Kadife, Kapalı Çarşı, 2012- Kanıt, Çakallarla Dans, Bende Özledim, Bana Bir Soygun Yaz, Analı Oğullu dizilerinde rol alan oyuncu, Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisinde Zehra karakterini canlandırdı.

Diriliş Atsız Bey Kimdir? Tıklayınız!

Sera Tokdemir, şarkı sözü yazıyor, şarkı söylüyor, canı sıkıldığında duvara bakıyor. Oyuncunun Mustafa Ceceli- Limon Çiçekleri, Yaşar-Seni Severdim adlı klip çalışmaları bulunuyor. Oyuncu 1.68 boyunda, 60 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan oyuncu Ela gözlü, sarı saçlıdır.

Sera Tokdemir  Beyaz Show Videosu!

Siz Marya karakterini canlandıran oyuncu Sera Tokdemir’in oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Etiketler: diriliş kertenkeledeki oyuncu diriliş marya gerçek adı diriliş marya kimdir diriliş marya rol aldığı diziler diriliş marya sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL