Diriliş Osman Kanal Değişti! Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Diriliş Osman Kanal Değişti! Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son yılların efsane dizisi Diriliş’in devam dizisi olarak ekranlara gelmesi beklenen Diriliş Osman dizisi ile ilgili yeni gelişmeler kulislere yansıdı. Diriliş Osman dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı tartışılmaya başlandı.

Başrollerinde Burak Özçivit ile Özge Törer’in yer alacağı Diriliş Osman dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Oyuncu Burak Özçivit Riva’daki provalarda at binme, kılıç kullanma ve ok atma gibi eğitimlere tabi tutuluyor. Dizi için özel eğitilen oyuncunun partneri de belli oldu gibi. Daha önce Burak Özçivit’in partnerinin Aslıhan Karalar olduğu yönünde haberler çıksa da son dakika haberleri yeni bilgileri kulaklarımıza getirdi.

Diriliş Osman dizisinde Burak Özçivit’in partnerinin Özge Törer olacağı yönünde haberler ağır basıyor.Özge Törer dizide Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun’u canlandıracak. Peki Diriliş Osman dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Herkes gibi bizde dizinin Trt1 ekranlarında yayınlanacağını düşünüyorduk ancak dizinin yeni bir kanala satıldığı bilgisi geldi. Atv’nin dizinin tüm yayın haklarını satın aldığı kulislerde konuşuluyor. Dizi yeni sezonda Atv’de seyirci ile buluşacak. Peki Atv’nin yeni bombası Diriliş Osman dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge Törer kimdir?

Diriliş Osman Özge Törer Kimdir?

Özge Törer İzmir Göztepe doğumludur. Küçük yaşlarda oyunculuğa merakı olan Özge Törer üniversite yıllarında oyunculuk merakının üzerine gitmiş ve özel oyunculuk eğitimleri almıştır. Kendisini bu konuda geliştiren genç oyuncu sektörde yeni olduğu için hakkında pek fazla bilgi yoktur. Diriliş Osman dizisi ise genç yeteneğin ilk tecrübesi olacak.

Etiketler: diriliş osman dizisi özge törer kimdir diriliş osman hangi kanalda


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL