Diriliş Sancar (Gürbey İleri) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Diriliş Sancar (Gürbey İleri) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 17 Ocak 102. bölümü ile ekranlara gelirken diziden ayrılık haberleri gelmeye başladı. Geçen bölümde meydana gelen olaylar ve Bahadır Bey ile Sancar Bey’in hazırladığı tuzak Ertuğrul’un yönünü bu iki isme çevirmesine neden oldu. Dizinin fragmanında Ertuğrul Bahardır ve Sancar’ı çadırda sıkıştırmış ve intikam almak için kılıcını kınından çıkarmıştır. Peki dizide Sancar Bey öldü mü? Diziden çıktı mı? Yazımızda.

Diriliş Sancar (Gürbey İleri) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey Karacahisar Kalesi’nin fethi için mancınık işinde usta olan Bahadır Bey’e bu görevi vermişti. Bahadır Bey Sancar ve Alplerine Çavdar Obası’nın ele geçirilmesini emretmişti. Kendisi ise mancınıkları elleri ile hazırlamış ancak Ertuğrul’un başarısız olması için Titan ile anlaşmıştı. Titan ve adamları mancınık yerini Bahadır’dan öğrenmiş ve Samsa dahil tüm Alpleri öldürmüştü. Bahadır Bey Çavdar Obasına gitmiş ve Aslıhan Hatun’u etkisiz hale getirmiş ve koltuğa oturmuştur. Ertuğrul Bey ise mancınıkların yerine gelmiş ve gördüğü manzara ile dehşete düşmüştü.

Tüm bu olan olaylar yeni bölüm ile birlikte Ertuğrul Gazi’nin planlarını değiştirip önce Bahadır Bey ve Sancar Bey’i ortadan kaldırmakla işe başlayacak. Ertuğrul Bey tüm olanların sorumlusu Bahadır Bey’in olduğunu öğrenmiş ve bunu canı ile ödeyeceğini söylemiştir. Fragmanda ise Bahadır ve Sancar Bey’in bulunduğu çadıra gelen Ertuğrul ve Alpleri bu iki isme hesap sormak için buradadır. Ertuğrul Bey Bahadır Bey’in boynuna kılıcını indirirken Bamsı ve diğer Alpler ise Sancar Bey’i kılıçtan geçirecektir. Şu an görüntülerde Sancar Bey’in öldüğü gözükmese de gelen bilgiler Sancar Bey’in de öleceği yönünde.

[mavitext]Diriliş Bahadır Bey Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul Sancar Bey karakterini canlandıran oyuncu Gürbey İleri diziden ölerek ayrılıyor. Gürbey İleri dizide Sancar Bey ile zaman zaman öne çıksa da babası Bahadır Bey kadar ön planda olamamış ve arka planda kalmıştır. Gürbey İleri’ye vermiş olduğu emekten dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine yeni projelerinde başarılar dileriz. Siz Sancar karakterinin diziden ayrılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[pembetext]Diriliş Ertuğrul Karacahisar Kalesini Feth Edebilecek mi? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: diriliş sancar diziden çıktı mı diriliş sancar öldü mü diriliş sancar ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL