Diriliş Son Bölüm Saadettin Köpek Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Diriliş Son Bölüm Saadettin Köpek Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 erkanlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizide Aslıhan Hatun saraya gelerek Saadettin Köpek’in yanına gelir ve Saadettin Köpek’i şiler ve öldürmeye çalışır. Diriliş Ertuğrul dizisinde Saadettin Köpek ölecek mi? öldü mü? Diziden çıktı mı? Tüm bildileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Son Bölüm Saadettin Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizide Aslıhan Hatun obası için kendisini feda etmeye karar vermiş ve Saadettin Köpek’i öldürmek üzere Selçuklu sarayına gitmiştir. Bu sırada Ertuğrul ve Turgut ile Alpler ise ayaklanan Oğuz Beylerini durdurmak için harakete geçmişlerdir.

Diriliş Ertuğrul’da Saadettin’in yanına giren ve ilk başta saraya alınmayan Aslıhan Hatun sonrasında Saadettin Köpek’in odasına girer. Burada Saadettin Köpek Aslıhan Hatun’a daha önce takmak istediği kolyeyi gösterir. Aslıhan Hatun ise pişmanlığını dile getirmiş ve af dilemiştir. Bu arada ayaklarına kapanır. Saadettin ise ne yapacağını bilmemektedir. Aslıhan’ı affetmeli mi yoksa öldürmeli midir?

Aslıhan Hatun yalvarırken kapı çalınır ve Günalp’den haber gelir. Haberde tüm uç beylerini öldürdüğünü Ertuğrul’un kaçtığını ve onun peşinde olduğunu söylemektedir. Saadettin haberi okurken Aslıhan ise arkadan Saadetin’i bıçaklar. Saadettin şimdi ölecek midir? Zira Aslıhan Hatun Saadettin’i sağlam bıçaklamıştır. Tarihte Saadettin’in nasıl öldüğüne dair net bir bilgi olmamakla beraber şu an ölmeyeceğini düşünüyorum.

Sultan Gıyasettin’in bir planı vardır ve bu şekilde Saadettin’i öldürecektir. Ancak Saadettin burada ölürse iş kökten çözülmüş olacak. Benim düşüncem yaralı olacağı ve sefere çıkamayacağı için bir kez daha kurtulacağı yönünde. Bakalım dizinin senaryosu nasıl bir son hazırlayacak? Sizce Saadettin Köpek ölecek mi?

[mavitext]Diriliş Günalp Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: diriliş emir saadettin öldü mü diriliş ertuğrul saadettin köpek ölecek mi diriliş saadettin diziden çıktı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL