Diriliş Yeni Bölüm (13 Aralık Çarşamba 99. Bölüm ) Neden Yayınlanmadı? Neden Yok?

Diriliş Yeni Bölüm (13 Aralık Çarşamba 99. Bölüm ) Neden Yayınlanmadı? Neden Yok?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarının sevilen reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul duygu dolu geçen 98. bölümden sonra yayınlanması beklenen 13 aralık 99. bölüm ekranlara gelmedi. Onun yerine 98. bölüm ekranlarda olması beklenirken dizinin 99. bölümünün neden yayınlanmadığı ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 13 Aralık neden yayınlanmıyor? Yazımızda..

Diriliş Yeni Bölüm (13 Aralık Çarşamba 99. Bölüm ) Neden Yayınlanmadı? Neden Yok?

Diriliş Ertuğrul 13 aralık çarşamba yeni bölümü ile ekranlara gelmedi. Bu durum haliyle Diriliş sevenleri üzdü. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü neden yayınlanmıyor? Neden yok? gibi soruların sorulmasına neden oldu. Diriliş Ertuğrul’un geçen hafta 98. bölümü yayınlandıktan sonra 99. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyordu. Ancak 13 aralık fragmanı yayınlanadı. Bu durum 13 Aralık yaklaştıkça devam ederken TRT 1’den konu ile ilgili açıklama geldi. Şimdi sizlerle o açıklamayı paylaşıyoruz:

Önceki hafta platomuzda meydana gelen yangının çekim koşullarımızı zorlaştırması nedeniyle yeni bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldık. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılaşacağınıza inanıyoruz. Diriliş Ertuğrul heyecan ve aksiyon dolu 99. bölümüyle 20 Aralık Çarşamba TRT 1’de.”

 

TRT 1’nin yapmış olduğu açıklama bu şekilde. Diriliş Ertuğrul’un bu hafta yayınlanacak bölümü zorunlu nedenlerden dolayı 20 Aralık Çarşamba gününe ertelenmiş bulunuyor. Diriliş Ertuğrul’da son olarak Ertuğrul ve Alpler Karacahisar Kalesi’ni feth etmek için tüm hazırlıklarını yapmışlar ve Turgut ile Aslıhan’ın düğün sabahından sonra harakete geçecektirler. Ancak Turgut ve Aslıhan Hatun zehirlenmiş ve ölüm ile burun buruna kalmıştır. Tüm bu gelişmelerden sonra panzehiri bulmaya çalışan Ertuğrul Ares’in yardımı ile panzehire ulaşmış ve Turgut ile Aslıhan hatunu kurtarmıştır. Bu arada zehiri verenlere ulaşamamışlardır. Sultan Alaaddin Emir Saadettin’in otağına gelerek ondan Ertuğrul’a yapılanların hesabını sormuş ve Emir Saadettin adeta yerin dibine geçmiştir. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 20 Aralık Çarşamba TRT 1 ekranlarında olacak.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul Darius (Titan ) Kimdir? Amacı Ne? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm 20 Aralık Çarşamba Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: diriliş 13 aralık neden yok diriliş 13 aralık yeni bölüm neden yayınlanmadı diriliş ertuğrul 13 aralık neden yayınlanmıyor diriliş ertuğrul 99. bölüm ne zaman yayınlanacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL