Doğduğun Ev Kaderindir 25 Mart Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Doğduğun Ev Kaderindir 25 Mart Neden Yok, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her hafta reytinglerde oldukça başarılı olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Mart çarşamba var mı sorusu son zamanlarda kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 mart yayınlanmayacak mı? Aslına bakarsanız bu sorunun cevabına TV8 kanalı tarafından verilmiş net bir cevap yok ama siz değerli takipçilerimiz için şimdiden Çarşamba günü yen bölümün yayınlanmayacağını üzülerek söylemek istiyoruz. Zeynep ve Mehdi’nin efsanelere konu olacak kadar büyük aşkının serüvenini bu hafta ne yazık ki izleyemeyeceğiz.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Mart neden yok?

Dizi çekimlerinin yapılamamasından ötürü bu hafta dizi yok. Bildiğiniz üzere salgın bir virüs nedeniyle neredeyse tüm kanallarda yayınlanan ve çekimlerine devam edilen diziler, bir süre için ara verdiler. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yine virüs nedeniyle çekimlerine ara verdi.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölüm ne zaman?

Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusu şimdilik belirsizliğini koruyor. Yeni bölümün yayınlanacağı tarih belli değildir. TV8 kanalının bu konuda ileride bir açıklama yapması beklenmektedir.  Bizim tahminimize göre virüs konusu ne zaman açıklığa kavuşsa, dizinin yeni bölümü hakkında da ancak o zaman bilgi verilir.

Doğduğun Ev Kaderindir  Son bölümde neler oldu?

Son bölümde Mehdi, Zeynep için onun çok seveceği bir sürpriz hazırladı. Tabi ki Zeynep’in bu durumdan neredeyse hiç haberi yok. Mehdi ise sürpriz nedeniyle oldukça heyecanlıydı. Mehdi tam Zeynep’e sürpriz yapacağı sırada kendisi bir sürpriz ile karşılaştı. Aslına bakarsanız bunu hiç beklemiyordu. Öte yandan Mehdi’nin pozitif anlamda attığı bu adımlar Zeynep için çok önemli çünkü artık hayata daha dikkatli adımlar atmaktadır. Fakat annesiyle de olan sorunlarda kaldığı yerden devam etmektedir. Tabi Zeynep’in annesiyle olan sorunlarını zaten hepimiz biliyoruz. Sakine’nin Bayram hakkında düşünceleri ve sanki ondan vazgeçiyormuş gibi olan davranışları karşısında Zeynep şok olur ve Sakine ile aralarında sorunların meydana gelmesine neden olur. Tüm bunlar yaşanırken Müjgan ise kendi hayatını yaşamaktadır. Geçmişte yaptıklarını unutmuş ve oyluna bakıyordur. Ancak geçmişi onu bırakmaz ve Müjgan hakkında yeni şeyler ortaya çıkar. Müjgan tüm bu gelişmeler hakkında ne yapacağını bilemez ve oldukça üzülür.

Etiketler: Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 mart çarşamba var mı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 mart neden yok Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 mart yayınlanmayacak mı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL