Doğduğun Ev Kaderindir Tuttu mu İzlendi mi, Final Yapar mı?

Doğduğun Ev Kaderindir Tuttu mu İzlendi mi, Final Yapar mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tv8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 25 Aralık Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Hikayesi ve kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Doğduğun Ev Kaderindir dizisi tuttu mu, izlendi mi, reytingleri nasıl?

Kadrosunda Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Zuhal Gencer Erkaya, Nurşim Demir, Senan Kara, Engin Hepileri gibi isimlerin yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilginç hikayesi ile izleyenlerin dikkatini çekti. OGM Pictures tarafından hazırlanan dizinin yönetmeni Çağrı Bayrak olurken senaryosu ise Eylem Canpolat tarafından kaleme alınıyor.

Dizinin hikayesi kısaca şöyle; İbrahim Çelikkol’un Mehdi, Demet Özdemir’in ise Zeynep karakterine hayat verdiği dizide, hayatın baştan kötü davrandığı bu iki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulurken zorlu bir aşkın efsanesini yazacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

tıkla>>> Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Mekanları Nerede?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümünü 25 aralık Çarşamba günü izleyici ile buluşturdu. Dizi ilk bölümü ile izlendi mi, reytingleri nasıldı? Aslında dizi ilk bölümü ile kötü bir başlangıç yaptı. Dizi Total’de 11., AB’de ise 5. sırada yer aldı. Tabi dizi için bir şeyler söylemek henüz erken. Dizi tekrarları ve 2.bölümü ile izleyici çekmeye devam edecek. Şuan için geleceğe dair çokta iyi bir resim çizmiyor. Bakalım dizinin akıbeti nasıl olacak.

tıkla>>> Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

 

Etiketler: Doğduğun Ev Kaderindir final mi Doğduğun Ev Kaderindir izlendi mi Doğduğun Ev Kaderindir reytingleri Doğduğun Ev Kaderindir tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL