Dostlar Mahallesi Seher Kimdir? ( Çağla Şikel)

Dostlar Mahallesi Seher Kimdir? ( Çağla Şikel)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

 Erler Film yapımcılığında ismi daha önce Sarı Melekler olan dizinin ismi Dostlar Mahallesi oldu. Başrollerinde Çağla Şikel, Alişan, Ersin Korkut gibi isimlerin yer aldığı dizide Çağla Şikel’in canlandıracağı karakter de belli oldu. Çağla Şikel dizi de Seher karakterini canlandıracak. Peki Seher karakterini canlandıran Çağla Şikel kimdir?

Dostlar Mahallesi Seher Kimdir? ( Çağla Şikel)

Çağla Şikel 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Adanalı olan oyuncu baba tarafından ise Karslı’dır. 1985 yılında ilkokula başlayan oyuncu 4. sınıfa gittiği sıralarda Devlet Konservatuvarına yazıldı ve bale eğitimi aldı. 1993 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Bale ortaokulunu bitirdi. Aynı Üniversitenin Lise eğitimine devam etti.

Mimar Sinan Üniversitesi’nde Konservatuvarı okuyan oyuncu yüksek lisansını da burada tamamlamıştır. Konservatuvarda okurken Atatürk Kültür Merkezinde bir takım tiyatro ve çocuk oyunları oynamıştır. 1996 senesinde ise Odessa adlı film ile ilk sinema deneyimini yaşamıştır. 1997 senesinde Türkiye’de düzenlenmiş olan Miss Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Bu yarışmanın ardından Miss World yarışmasına girerek dünya 4. olmuştur.

Dostlar Durağı Selim Kimdir? Tıklayınız!

Oyunculuğunun dışında fotomodellik ve mankenlik yapan oyuncu yurt içi ve yurt dışında bir çok defileye çıkmış, dizi dünyası ile Cennet Mahallesi adlı dizi de 3 yıl rol almıştır. Dansa Var Mısın? adlı programında sunuculuğunu yapmıştır. 2012 yılında Bugün Ne Giysem adlı programda jüri üyeliği yaptı.

Çağla Şikel 2008 yılında Emre Altuğ ile evlenmiş ve 2 çocuğu olmuştur. İkili geçtiğimiz yıllarda boşanmıştır. 1.87 boyunda 57 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi gözlere sarı saçlara sahiptir. Ayrıca oğlak burcudur. Oyuncu bir röportajda yemek yanına tatlı ve salata da istemiş ve metabolizmasının hızlı çalıştığını, bu konuda şanslı olduğunu ve sporu ihmal etmediğini söylüyor. Kilo alacağı yaşında 40-50’li yaşlar olduğunu düşünüyor. Ayrıca oyuncunun sosyal medyada kendine ait kanalı bulunmaktadır.

Çağla Şikel Youtube Kanalı Videosu!

Siz Çağla Şikel’in oyunculuk performansı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: dostlar mahallesi seher gerçek adı dostlar mahallesi seher kimdir dostlar mahallesi seher oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL