Dostlar Mahallesi Aykut Kimdir? Gerçek Adı? Boyu, Yaşı

Dostlar Mahallesi Aykut Kimdir? Gerçek Adı? Boyu, Yaşı

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Dostlar Mahallesi Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri ekranlara gelecek. Dostlar Mahallesi dizisinde konu olarak sımsıcak aile ve komşu ilişkilerinin yaşandığı bir mahalle anlatılıyor. Dizide usta isimlerin yanında dizi ve oyunculuk sektöründe yeni isimlerde yer alıyor. Bu isimlerden bir tanesi dizide Aykut karakterini canlandıran oyuncu Metehan Sancaktar’dır. Peki Metehan Sancaktar kimdir? Tanıyalım..

Dostlar Mahallesi Aykut Kimdir? Gerçek Adı? Boyu, Yaşı

Metehan Sancaktar 20 yaşında 1.90 boyunda 81 kg ağırlığındadır. İngilizce ve Boşnakça bilen oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Bölümü mezunudur. Best Of Model Turkey yarışmasında 4. olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un ilk yıllarındaki haline benzetiliyor. Best Photomodel seçilen Metehan Sancaktar, eski milli futbolcu İskender Sancaktar’ın oğludur. Oyunculuk hayallerini gerçekleştirmek isteyen Metehan Sancaktar Asil Çağan Akademi’de duayen oyuncu Kayhan Yıldızoğlu’ndan ders aldı. Kıvanç Tatlıtuğ’u örnek aldığını belirtmiştir.

İstanbul doğumlu Metehan Sancaktar, 10 yıl kadar Basketbol ile ilgilenmiştir. Ancak sakatlanmasının ardından basketbolu bırakmıştır. Oyuncu Hentbol ve Fitness sporları ile de ilgilenmektedir. Aile ve çocuk sevgisini de dile getiren oyuncu ilerde güzel bir aile kurmak ve çocuk sahibi olmak istiyor. Oyunculardam  Brad Pitt ve Leonardo Di Caprio, modellerden ise David Gandy ve Sean O’Pry’i takip ettiğini dile getiren Metehan Sancaktar, Fenerbahçe takımını tutuyor. Steve Jobs’un duruşu ve insanlara yaptığı iyilikten dolayı hayranı olduğunu söyleyen oyuncu ikinci hayran olduğu kişinin ise annesi olduğunu söylüyor.

Yeşil gözlü olan oyuncu Podyum, Online Wep, Saç, Event, Aktörlük, Cover, Fitness, Video gibi eğitimlerden geçmiştir. Oyuncu Metehan Bayraktar’a yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Dostlar Mahallesi Bahar Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Dostlar Mahallesi Metehan Sancaktar Videosu!

Etiketler: dostlar mahallesi aykut boy yaş dostlar mahallesi aykut gerçek adı dostlar mahallesi aykut kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL