Dostlar Mahallesi Bahar Kimdir? ( Buse Varol)

Dostlar Mahallesi Bahar Kimdir? ( Buse Varol)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Dostlar Mahallesinde oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ederken dizide Bahar karakterini canlandıran oyuncu belli oldu. Dizide Bahar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Buse Varol’dur. Buse Varol kimdir? Tanıyalım.

Dostlar Mahallesi Bahar Kimdir? ( Buse Varol)

Buse Varol 1990 yılında Manisa ilinde dünyaya geldi. Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun olan oyuncu 2 yıl kadar bir dersanede öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan oyuncunun liseye giden bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Oyuncu 2012 yılında Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve herkes tarafından tanınmıştır. Bir süre modellik yapan Buse Varol oyunculuğa yönelmiştir.

Ümit Çırak, Mota Ayla Aygan, Müfit Aytekin gibi isimlerden özel ders almışlardır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran güzel oyuncu dizide Yücel Erten, Selda Alkor, Burcu Kara, Sinan Albayrak, Pamir Pekin gibi önemli oyuncularla birikte rol almıştır. Oyuncu Arka Sokaklar dizisinde Yasemin karakterini canlandırmıştır. Güzelliği ile de ön plan çıkan oyuncu 1.74 boyunda 56 kg ağırlığında kumral saç renklerine, mavi göz rengine sahiptir. Oyuncunun sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Buse Varol Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide rol almıştır. Dizide Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Yavuz Bingöl ile birlikte rol almıştır. Dizide Leyla’nın kardeşi doktor olan Elif Zorlu karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2015 yılında Şehrin Melekleri dizisinde rol almıştır. Dizide Cenk Ertan, Ümit Kantarcılar, Nilay Cafer, Yiğit Dikmen gibi oyuncularla oynamıştır. Dizi Polisiye- Suç kategorisinde bulunmaktadır. Oyuncu Rüya dizisinde Şahika Aslan karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Dostlar Mahallesi Çağatay Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Buse Varol Videosu!

Etiketler: dostlar mahallesi bahar gerçek adı dostlar mahallesi bahar kim dostlar mahallesi bahar oynadığı diziler dostlar mahallesi bahar sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL