Dostlar Mahallesi Bilge Kimdir? (Su Dura)

Dostlar Mahallesi Bilge Kimdir? (Su Dura)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında gelecek olan dizi Dostlar Mahallesi heyecanla beklenirken dizide rol alacak oyuncularda belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Metin ve Füsun’un kızı rolündeki Bilge karakteridir. Dizide Bilge karakterini canlandıran oyuncu ise Su Dura‘dır. Peki Su Dura kimdir?

Dostlar Mahallesi Bilge Kimdir? (Su Dura)

Dostlar Durağı dizisinde rol alacak olan Su Dura, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kahverengi göz ve saç rengine sahip oyuncu aslan burcudur. Oyuncu 1.65 boyunda, 50 kg ağırlığındadır. Oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimine devam etmektedir.

Oyuncu 2004 yılında seyirci ile buluşan Türk dizi tarihinin unutulmaz projeleri arasında yer alan Aliye’de Sanem Çelik ile Halit Ergenç’in kızı Ayşe Karahan’ı canlandıran Su Dura, şimdide duayen sinemacı Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Dostlar Durağı adlı dizide Alişan’ın kızını canlandıracak.

dostlar durağı bilge gerçek adı

Oyuncu Aliye dizisinden sonra uzun zamandır dizilere rol almamış eğitimini devam ettirmiştir. 2017 yılında ise Atv ekranlarında yayınlanan dizi Seni Kimler Aldı’da Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Dizide Duygu Yetiş, Fulya Zenginer, Yiğit Kirazcı ile birlikte rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Su Dura Aliye Dizisi Videosu!

Etiketler: dostlar durağı bilge gerçek adı dostlar durağı bilge kimdir dostlar durağı bilge rol aldığı diziler dostlar mahallesi bilge gerçek adı dostlar mahallesi bilge kim dostlar mahallesi bilge rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL