Dostlar Mahallesi Çaycı Vakur Kimdir? (Hakan Bulut)

Dostlar Mahallesi Çaycı Vakur Kimdir? (Hakan Bulut)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarının komedi dizisi Dostlar Mahallesi ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizide Çaycı Vakur karakterini canlandıran oyuncu Hakan Bulut oldu. Hakan Bulut kimdir? Tanıyalım..

Dostlar Mahallesi Çaycı Vakur Kimdir? (Hakan Bulut)

1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Biz kendisini Butik Ali karakteri ile tanıyoruz. ” Bana her şeyi de ama.” sözü hala kulaklardadır. 2001 yılında Kadıköy Halk Eğitim Merkezin’de tiyatroculuğa başlayan oyuncu eğitimini Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Tiyatrocu Tuncay Özinel’in yanında asistanı olarak görev yaptı. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı.

Hakan Bulut 2009 yılında yapımcı, yönetmen ve senarist koltuğunda Levent Semerci’nin olduğu Nefes: Vatan Sağolsun filmde Mete Horozoğlu ve İlker Kızmaz ile birlikte rol aldı. Oyuncu 2012 yılında Birol Güven’in yazdığı Seksenler dizisinde Butik Ali karakterini canlandırdı ve çok sevildi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi de Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, İlker Ayrık, Ceyhun Fersoy gibi önemli isimler yer aldı.

Oyuncu 2015 yılında yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı Yapışık Kardeşler adlı sinema filminde Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Fırat Tanış gibi isimler yer aldı. Oyuncu oyunculuk dışında Arkadaşım Hoşgeldin programında kameramanlık yaptı. Oyuncu 1.77 boyunda, oğlak burcudur.

[mavitext]Dostlar Mahallesi Dostlar Durağı Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

Hakan Bulut Seksenler Dizisinde Videosu!

Etiketler: dostlar mahallesi vakur gerçek adı dostlar mahallesi vakur kim dostlar mahallesi vakur oynadığı diziler


Yorum yaz