Dostlar Mahallesi Nerede Çekiliyor? Dostlar Taksi Durağı Nerede?

Dostlar Mahallesi Nerede Çekiliyor? Dostlar Taksi Durağı Nerede?

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Dostlar Mahallesi dizisinin yayın günü belli olmazken dizide rol alacak oyuncular Alişan, Çağla Şikel, Ersin Korkut, Hande Katipoğlu, Su Dura, İnan Ulaş Torun, Zeynep Oranat, Çağdaş Tekelioğlu gibi önemli isimler dizide yer alıyor. Dostlar Durağının çekim mekanları özellikle Taksi Durağı merak konusu oldu. Dizinin ismi ile aynı olacağını düşündüğümüz Dostlar Durağı nerede? merak konusu oldu.

Dostlar Mahallesi Nerede Çekiliyor? Dostlar Taksi Durağı Nerede?

Dostlar Durağı’nın çekimleri tüm hızıyla devam ederken dizinin taksi durağı çekimleri İstanbul Kavacık’ta çekiliyor. Taksi Durağı da Kavacıkta bulunuyor. Dostlar Durağı çekim yerleri genellikle Beykoz Kavacık civarında bulunuyor.

Dostlar Durağı dizisinin yayın tarihi ise Kasım sonu veya Aralık ortası olarak tahmin edilirken dizide bulunan mahallenin ise İstanbul Tuzla’da olduğu biliniyor. Çekimler Beykoz Kavacık ile Tuzla ilçelerinde tüm hızıyla devam ediyor.

Dizide bir mahalle ve taksi durağında geçen sıcak samimi dostlukları anlatıyor. Taksi durağında çalışanların başından geçen komik ve kötü olayları da anlatacak dizinin yayın günü de henüz açıklanmadı.

[pembetext]Dostlar Mahallesi Bilge Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: dostlar durağı çekim adresi dostlar durağı nerede çekiliyor dostlar durağı taksi durağı nerede dostlar mahallesi çekim yeri dostlar mahallesi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL