Dostlar Mahallesi Çetin Kimdir? ( İnan Ulaş Torun)

Dostlar Mahallesi Çetin Kimdir? ( İnan Ulaş Torun)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Dostlar Mahallesi Erler Film öncülüğünde oyuncu kadrosunu oluşturmaya çalışıyor. Dizinin başrollerinde Alişan, Çağla Şikel, Hande Katipoğlu, Ulaş İnanç Torun, Ersin Korkut gibi önemli isimler yer alıyor. Dizi de yeni karakterlerde belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi olan Çetin karakterini İnan Ulaş Torun canlandırıyor. Peki İnan Ulaş Torun kimdir? tanıyalım…

Dostlar Mahallesi Çetin Kimdir? ( İnan Ulaş Torun)

1982 yılında Manisa Akhisar’da doğan oyuncu İlkokul, ortaokul ve liseyi Akhisar’da okumuştur. Eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde tamamlamıştır.  2005 yılında Beyaz Gelincik dizisinde Altan Erkekli Ertan Petekkaya, Mehmet Günsür, İsmail Hacıoğlu ile birlikte rol almıştır. 2012 ila 2013 yılında Burcu Binici, Betül Arım, Ali Hürol’un oynadığı 6 Mantı dizisinde rol almıştır. Dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanmış ve beğeni almıştı.

2013 yılında ise yönetmenliğini Selçuk Özdemir’in yaptığı Düğün- Dernek adlı sinema filminde Damat Tarık karakterini canlandırmıştır. Dizi de Ahmet Kural, Murat Cemşir, Rasim Öztekin, Barış Yıldız, Emel Sayın gibi önemli isimler oynamıştır. 2015 yılında ise Hep- Yek adlı filmde Gökhan Yıkılkan, Füsun Demirel, Tuna Orhan ile birlikte oynamıştır. Aynı filmin devamı olan Hep-Yek 2’de de yer almıştır.

Torun, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Başka Dilde Aşk, Bir Çocuk Sevdim, Leyla Mecnun, Bir Yusuf Masalı, Ne Münasebet, Dargın Kuzenler, Posta Kutusu, Kardeş Payı oyuncunun rol aldığı diğer dizilerdir. Ulaş Torun kendisi gibi oyuncu olan Algı Eke ile evlenmiştir. Torun’un eşi Algı Eke özellikle Galp Derviş dizisinde Hülya karakteri ile tanınmıştır.

İnan Ulaş Torun Düğün Dernek Videosu!

Sizler Dostlar Mahallesi’nde Çetin karakterini canlandıran oyuncu Ulaş Torun’un oyunculuğu hakkında neler söyleyebilirsiniz? 

Etiketler: dostlar durağı çetin gerçek adı dostlar durağı çetin kimdir dostlar durağı çetin oynadığı diziler dostlar durağı çetin sevgilisi dostlar mahallesi çetin kimdir dostlar mahallesi çetn gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL