Dostlar Mahallesi Füsun Kim? Gerçek Adı? Kariyeri

Dostlar Mahallesi Füsun Kim? Gerçek Adı? Kariyeri

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Dostlar Durağı Kanal D’nin yeni projesinin ismi oldu. Daha önce Sarı Melekler olacak dizinin ismi değişti. Dostlar Mahallesi’nde bir çok ünlü isimde bir araya gelecek. Bu isimleriden bir tanesi de Füsun karakterini cannlandıracak oyuncudur. Peki Füsun kimdir? Gerçek adı nedir? Şimdi Dostlar Durağı’nın Füsunu’nu tanıyalım..

Dostlar Mahallesi Füsun (Hande Katipoğlu) Kim? Gerçek Adı? Kariyeri

Dizide Füsun karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hande Katipoğlu’dur. Hande Katipoğlu 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilfen Koleji’nde okuduktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji bölümünü kazandı. Ancak Isparta’da yapamayan oyuncu İstanbul’a geri gelmiştir. İstanbul’da TÜRKVAK- Sinema-Tv Eğitim Merkezinde eğitimler aldı. Türker İnanoğlu’nun Süper adlı televizyon kanalında staj yapmaya başladı.

Dizi oyunculuğu, reklam işleri ve sinema ile uğraştı. Gaye Sökmen Ajansına bağlı olarak çalıştı. Oyucunun oyunculuk dışında sigorta acentesi de bulunmaktadır. Avea reklamı gibi reklamlarda boy gösteren oyuncu Bambaşka Biri adlı programın sunuculuğunu yaptı. Oyuncu özellikle dizilerde canlandırdığı aptal sarışın rolü ile ilgileri üzerine çekti. Oyuncu asıl tanınmışlığını ise 2010 yılında yayınlanan Yahşi Cazibe adlı filmde Simge karakterini canlandırarak yapmıştır. 2012 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisinde ise Nevriye Kaçak rolünü oynamıştır.

Dostlar Mahallesi Seher Kimdir? Tıklayınız!

Gani Müjde’nin üstlendiği Harem dizisinde Levent Üzümcü, Nurseli İdiz gibi karakterlerle rol almıştır. Oyuncu 2010 yılında iş adamı Cenk Seyhun ile evlenmiş, 2011 yılında ise boşanmıştır. Oyuncu 2013 yılında ise Arkadaşım Max adlı sinema filminde rol almıştır. Oyuncu bir röportajında kilo vermenin veya almanın çok kolay olduğunu önemli olanın kafamızın içindekiler olduğunu söylüyor. Kafamız rahat değilse 10 kilo vermenin bir anlamı yoktur. Kilolar 2-3 katı olarak geri gelir diyor.

Hande Katipoğlu Videosu!

Etiketler: dostlar durağı füsun gerçek adı dostlar durağı füsun kimdir dostlar durağı füsun oynadığı diziler dostlar durağı yahşi cazibedeki simge dostlar mahallesi füsun gerçek adı dostlar mahallesi füsun kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL