Dostlar Mahallesi Görkem Kimdir? (Çağdaş Tekelioğlu)

Dostlar Mahallesi Görkem Kimdir? (Çağdaş Tekelioğlu)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında çekimlerine başlanılan dizi Sarı Melekler isim değişikliğine giderek Dostlar Mahallesi olmuştu. Dizide bir çok ünlü isim rol alacak. Bu isimlerden bir tanesi de dizi de Görkem karakterini canlandıran oyuncu Çağdaş Tekelioğlu‘dur. Peki Çağdaş Tekelioğlu kimdir? Kariyeri hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Dostlar Mahallesi Görkem (Çağdaş Tekelioğlu) Kimdir?

Çağdaş Tekelioğlu, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Vefa Lisesi mezunu olan oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünde tamamladı. Lise’de yönetmenlik olan hayali, üniversitenin son yıllarında  oyuncu olma arzusuna dönüştü.

Bilgi Üniversitesinden mezun olduktan sonra, kısa bir süre Plato Film Okulu’nda Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonrasında da New York Film Academy Actor Studio ve Los Angeles Aaron Speiser Actor Stuido’da oyunculuk eğitimini aldı. Ezel dizisiyle oyunculuk serüvenine başladı. Yusuf Eğir karakterinin gençliğini canlandırdı. Gösterdiği başarı bir sonraki işi olacak Karadayı dizisine kapı açtı.

Tekelioğlu, Karadayı’da Kostas Kundura’nın çırağı Azmi’yi oynayan Çağdaş, oynadığı naif karakterle gerçekten 70’lerden gelmiş biri gibiydi.  Karadayı dizisinde de herkesin beğenisini topladı.Bir sonraki projesi Hayat Ağacı dizisiydi. Hayat Ağacı dizisinde yarı akıl noksanı Samet karakteriyle izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Dostlar Durağında komik bir karakter olması beklenen oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Çağdaş Tekelioğlu Ezel Dizisi Videosu!

Sizler dizide Görkem karakterini canlandıran oyuncu Çağdaş Tekelioğlu’nun daha önce yer aldığı projeleri de ele alırsanız oyunculuğu hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: dostlar durağı çağdaş tekelioğlu dostlar durağı görkem gerçek adı dostlar durağı görkem kimdir dostlar durağı görkem oynadığı diziler dostlar mahallesi görkem gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL