Dostlar Mahallesi Neriman Anne Kimdir? Kariyeri

Dostlar Mahallesi Neriman Anne Kimdir? Kariyeri

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Dostlar Mahallesi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanırken dizide oynayacak oyuncular ve karakterler de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Neriman Anne karakteridir. Peki Neriman Anne karakterini kim canlandırıyor. Bu konuda tüm bilgiler yazımızda…

Dostlar Mahallesi Neriman Anne ( Zeynep Eronat) Kimdir? Kariyeri

1963 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Babası Osman Eronat, Annesi Ayper Eronat’tır. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tamamladı. Okulu bitirdikten sonra Bursa Devlet Konservatuvarında çalışmaya başladı.

Oranat, 2002-2003 yılları arasında Asmalı Konak dizisinde Piraye rolünü canlandırmıştır. 2007 yılında yayınlanan Parmaklıklar Ardında dizisinde Selda Alkor, Serra Yılmaz ile birlikte rol almıştır.

Oyuncu ıssızlığın ortası, Baykuşların Saltanatı, Mustafa Hakkında Her Şey, Yağmur Zamanı, Türkmen Düğünü, Serseri, Ablam Böyle İstedi, Sensiz Olmuyor, Hayattan Korkma, Alyazmalı, Karakol gibi dizi ve sinemalarda rol almıştır. Oyuncunun 17. Ankara Film Festivali En İyi Kadın Yardımcı Oyuncu ödülünü almıştır.

Zeynep Eronat Parmaklıklar Ardında Videosu!

Siz Neriman Anne karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Oranat hakkında ne düşünüyorsunuz? Karakterle ilgili ne söyleyebilirsiniz? Duygu ve düşüncelerinizi yorum sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Etiketler: dostlar durağı neriman anne kimdir dostlar durağı neriman gerçek adı dostlar durağı neriman oynadığı diziler dostlar mahallesi neriman anne gerçek adı dostlar mahallesi neriman anne kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL