Dostlar Mahallesi Olga Kimdir? (Iriva Ivkina)

Dostlar Mahallesi Olga Kimdir? (Iriva Ivkina)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında yayınlaması beklenen dizi Dostlar Mahallesi’nin ilk fragmanı yayınlandı. İstanbul’da bozulmamamış bir mahallede yaşamaya çalışan insanların, dostlukları, hayalleri bir biri ile olan ilişkilerini anlatan dizide karakterlerde belli olmaya başladı. Fragmanda Olga isimli bir karakterden bahsediliyor. Olga karakterini canlandıran oyuncu Irina Ivkina’dır. Irina Ivkina kimdir? Tanıyalım..

Dostlar Mahallesi Olga Kimdir? (Iriva Ivkina)

Irina Ivkina, Cem Yılmaz’ın filmi Ali Baba Yedi Cüceler başrol oyuncularından bir tanesidir. Aslen Rusya doğumlu oyuncu filmde Veronika karakterini canlandırmıştır. Filmde atletik, güzel, kendinden emin bir karakteri canlandırmıştır. Genç yaşta oyunculuk hayatına başlayan Ivnika, ilk olarak fotomodellik yapmıştır.

1988 yılında Rusya’da dünyaya gelen güzel oyuncu az zamanda çok iş yapmayı başarmıştır. Türkiye’de ilk olarak Casper ve Tutku reklamlarında boy gösteren güzel oyuncu Türkiye’de bir çok firmanın gülen güzü olmuştur. Oyunculuk ve modelliğinin yanında amatör olarak koşu ile de ilgilenen oyuncu spor yapmayı ve kendine bakmayı çok sevmektedir.

Iriva Ivnika 1.78 boyunda 56 kg ağırlığındadır. Eğitimini Rus İktisat Fakültesinde bitiren oyuncu Türkiye’den Emrah Şahin ile evlidir. Reklam ve dizi sektörü dışında klipler de de boy göstermiştir. Irina, Tv 8’de yayınlanan 3 Adam tolk Show’una katılarak kendini Türkiye’de daha tanınır hale getirmiştir. Oyuncuyu en çok zorlayan sahneler aksiyon sahneleri olmuştur. Hayatında eline silah almayan oyuncu tehlikeli sahnelerde dublör kullanmıştır.

[mavitext]Dostlar Mahallesi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

İrina Ivnika 3 Adam Videosu!

Etiketler: dostlar mahallesi olga boyu dostlar mahallesi olga gerçek adı dostlar mahallesi olga kimdir dostlar mahallesi olga nereli dostlar mahallesi olga rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL