Dostlar Mahallesi Selim Kimdir? (Ersin Korkut)

Dostlar Mahallesi Selim Kimdir? (Ersin Korkut)

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında daha önce Sarı Melekler olacağı söylenen sonrasında ismi değişen dizi Dostlar Mahallesi Erler Film yapımcılığında yayınlanacak. Dizinin başrollerinde Alişan ve Çağla Şikel yer alırken dizi de Selim karakterini canlandıran oyuncu Ersin Korkut oldu. Ersin Korkut kimdir? Gerçek hayatta nasıl biridir? Tanıyalım.

Dostlar Mahallesi Selim (Ersin Korkut) Kimdir?

1977 yılında Hakkari’de doğan oyuncu BKM Mutfak tarafından yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programının sevilen oyuncularından birisi olmayı başardı. Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İlk, orta, lise eğitimini Hakkari’de tamamladı. İş bulmak amacıyla 1988 yılında İstanbul’a taşındı. İstanbul’da pizzacıda çalışan oyuncu akrabası olan Yılmaz Erdoğan’ın kendisini BKM Mutfak oyuncuları arasına almasıyla şansı dönmüş oldu.

BKM Mutfak’ta çeşitli işler yapan oyuncu bir oyun esnasında küçük bir rol oynamak için Yılmaz Erdoğan’dan izin isteyince rolünü başarı ile oynamış ve hayatı bu noktadan sonra değişmiştir. Bundan sonra oyuncu olmaya karar veren Korkut, ilk olarak Cem Yılmaz ile beraber Doritos reklamında oynadı. 2004 yılında ise Sevinçli Haller adlı mini Tv serisinde rol alarak televizyon dünyasına adım attı.

Dostlar Mahallesi Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız!

2005 yılında ise Yılmaz Erdoğan’ında başrol oynadığı Organize İşler Bunlar filminde rol aldı. Şafak Sezer ile birlikte Kutsal Damacana filminde rol aldı. Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Neşeli Hayat filminde oynadı. Ersin Korkut bir Röportajında Çok Güzel Hareketlere çıktığında annesinin kendisini televizyonda izlediğini insanların kendisine güldüğünü bunun üzerine annesini kendisine “bizi Hakkari’ye rezil ettin, niye tayt giyipte kendini millete güldürüyorsun, gel 50 koyun alalım onları güt” demesi üzerine fikrinin paraları annesine göndermesi üzerine değiştiğini söylüyor.

Ersin Korkut 3 Adam Videosu!

Etiketler: dostlar mahallesi selim gerçek adı dostlar mahallesi selim kimdir dostlar mahallesi selim oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL