Dr. Meltem Özen kimdir? Covid 19 ile İlgili Söyledikleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Türkiye’de Corona Virüs Covid19 Vaka Sayısı 900 bin mi? Dr.Meltem Özen kimdir? Trt’ de yayınlanan Soru Cevap Proğramına katılan Dr.Meltem Özen Türkiye’de Corona Virüs vaka sayısının 23 bin değil daha fazla, 600 bin ile 900 bin arasında olduğunu savundu. Ve sözlerine şöyle devam etti,
“Bizim şuanda test yaptığımız vakalar , vakaların %15 i yada % 20 sidir. Tıbben her test yaptığımız vakaya karşın, tespit edemediğimiz toplumda 10 vaka vardır. Biz vaka sayımız 23 bin diyorsak bunu 10 la çarpacağız. Yani 230 bin gibi bir vakamız var.

Biz şuana kadar vakaların %25 bilemedin %30 unu test etmis olalım, ozaman biz vaka sayısını en az 3 yada 4 ile çarpmalıyız. Türkiyede vaka sayısı 600 bin ila 900 bin arasındadır.”dedi. Yaptığı bu açıklamayla gündeme oturmayı ve bir anda vatandaşın ve medyanın ilgisini çekmeyi başardı. İnsanlar, gerçekten ülkemizde corona virüsü vaka sayısının açıklanandan fazla olup olmadığını merak etmeye ve araştırmaya başladı.

Peki Dr. Meltem Özen Kimdir? Dr.Meltem Özen, 32 yıllık bir tıp doktorudur. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanıdır.
İbn-i Sina Hastanesi ve Numune Hastanesinde çalışmıştır. Daha sonra istifa etmiş ve Ankara’da tamamen özel olarak 21 yıldır hekimlik yapmaktadır.
İlahi şifaya inanıyor ve meditasyon ve kristal yatak seansları düzenleyerek insanların şifa bulacağına inanıyor.
“Şifa sadece Allahtandır, bizler aracıyız ” diyor.

Etiketler: Corona gercek vaka sayisi Corona meltem ozen Dr Meltem özen soyledikleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL