Dünya Avucunuzda Sunucuları Kimdir? Fox’tan Yeni Program!

Fox ekranlarında yeni bir program ekranlara geliyor. Vodafone Red’in katkılarıyla ekranlara gelecek olan programın adı Dünya Avucunuzda olarak duyuruldu. Peki yeni programın sunucuları kimler oldu?

Vodafone Red sponsorluğunda ekranlara gelecek olan Dünya Avusunuzda isimli programın sunucu Burcu Esmersoy oldu. Program klasik gezi programlarının dışında farklı bir formatla ekranlara gelecek. Dünyanın çok özel ve saklı yerleri ekranlara gelecek.

National Geographic Traveler Dergisi tarafından dünyanın ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktaları belirlenmişti. Programda bu rotaları hedef alacak ve hem oralardaki gizli kalmış güzellikleri ekranlara getirecek hem de oralarda yaşayan yerli halkın tecrübeleri, yaşam tarzları ekranlara gelecek.

İzleyiciler bu program ile gezilecek bu yerlerde özel tadları nerelerde bulabileceklerini, şehirlere dair kültürel ve tarihsel bilgileri ve daha önemlisi tatilleri için önemli tüyoları bu program vasıtasıyla öğrenmiş olacaklar. Programı Burcu Esmersoy sunarken ona sosyal medya fenomeni Sezgin Yılmaz eşlik edecek.

Burcu Esmersoy, 1976 İstanbul doğumludur.Çerkez kökenli olup anne ve babası daha o 4 yaşındayken ayrılmışlardır. Esmersoy ablası ve babaannesi ile beraber yaşamıştır. New York Üniversitesi’nden Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesinde Turizm işletmeciliği üzerine almıştır.

Sezgin Yılmaz ise instagram fenomenidir. Paylaştığı resimlerle kısa sürede takipçi sayısını arttıran Yılmaz, şu anda yaklaşık 1,5 milyon takipçiye ulaşmıştır.