Ece Seçkin’in Düet Yaptığı Enrique Iglesias Kimdir? İşte O Klip!

Ece Seçkin’in Düet Yaptığı Enrique Iglesias Kimdir? İşte O Klip!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geçtiğimiz aylarda Ece Seçkin konu ile ilgili açıklama yapmış ve çok heyecanlı olduğunu söylemişti. İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias’den düet için teklif alan Seçkin önce şaka olduğunu düşünmüş ancak daha sonra olayın ciddi olduğunu anlamıştı. Ece Seçkin’in Düet Yaptığı Enrique Iglesias Kimdir?

Ece Seçkin olayı şu şekilde anlatmıştı; ”İngilizce şarkı söylemek konusunda çok rahatım. Türkçe şarkı söylemek neyse İngilizce şarkı söylemek de benim için o. Teklife önce inanamadım. Bir yaz günüydü. Arkadaşlarımla tatildeydik. Onlara gelen mesajı gösterdim. Doğru görüyorum değil mi diye de sordum hatta. Sonra şarkıyı yolladılar. Yılbaşı gecesi Enrique Iglesias ile şarkımızı kaydettik ve önümüzdeki günlerde de klibini çekeceğiz. Hareketli ve Latin bir şarkı. Türkçe ve İspanyolca karışık. ”

Ece Seçkin, bugün yayınlanacak şarkının klibinden bir bölümü de sosyal medyadan heyecanla paylaştı. Şarkının tam kısmını yazımızın devamında dinleyebilirsiniz. Peki İspanyol sanatçı Enrique Iglesias kimdir? İşte detaylar…

İspanyol Şarkıcı Enrique Iglesias Kimdir?

Enrique Iglesias dünya çapında 170 milyondan fazla albüm (birleşik albümler ve single’lar) sattan, on stüdyo albümü ve en büyük iki hit derlemesi yayınlanan ve dünyadaki hemen hemen her ülkede sevilerek dinlenen multiplatin bir sanatçıdır. Enrique, New York, Meksika, Madrid, Londra, Sidney gibi dünyanın her köşesinde ve Kahire, Letonya, Minsk, Fas, İstanbul ve Cape Town gibi şehirlere giderek kelimenin tam anlamıyla kariyeri boyunca 10 dünya turu düzenledi.

İnkar edilemez bir şekilde, müzik tarihindeki en büyük Latin kayıt sanatçısıdır. Billboard’un Sıcak Latin Şarkılar Tablosunda 27’in tek single’ı var ve aynı zamanda tüm Billboard listelerinde 105 numaraya imza atıyor. Geçen yıl, “SUBEME LA RADIO”ın 22 yaşındaki listesinde en fazla sayıda rekoru kırmıştır. Billboard’un Latin Airplay listesinde 29’uncu sırada yer aldı.

”DUELE EL CORAZÓN” Top Dance Chart, herhangi bir erkek sanatçının (herhangi bir türdeki) en çok yükselen grafiğini çizmiştir. Küresel turlara öncülük etti ve birkaç sanatçının Latin veya başka bir türden Latin Amerika, Hindistan, Orta Doğu, Avrupa ve en son Özbekistan gibi tüm performanslarını sergileme şansına sahip olduğu yerlerde sahne aldı. En son yaptığı SEX AND LOVE, onu Londra’dan Arjantin’e, Meksika’dan New York’a, Avustralya’dan Litvanya’ya ve Polonya’ya üç yıldan uzun bir süre boyunca götürdü ve konserlerinde 1,5 milyondan fazla hayran kitlesi sayıldı.

Enrique, kariyeri boyunca hiç şüphesiz 10 milyondan fazla hayranının önünde konserler verdi. Enrique, bir sanatçının kayıtları için birden fazla Grammy, Billboard satış ödülleri ve ASCAP onur ödülleri dahil olmak üzere alabileceği her ödülü aldı. Enrique Iglesias, art arda 41. haftadaki “Bailando” adlı hitiyle Billboard’un Sıcak Latin Şarkıları listesinde 1. haftada en çok rekor kıran modern müziğin en başarılı sanatçılarından biri oldu. YouTube / VEVO gibi video platformlarında genel olarak 14 milyar akışa 10 milyardan fazla (tek başına son üç single’ı bir milyar damgasını aşmış) görüntülemeye sahip olarak, şimdiye kadarki en çok izlenen ve görüntülenen sanatçılardan biri oldu.

Tam adı Enrique Miguel Iglesias Preysler olan sanatçı Grammy ve Latin Grammy sahibidir. Şarkıcı, aktör, model ve söz yazarıdır. Dünya çapında 70.000.000’dan fazla albümü satmıştır. Bu da onu Dünya’da en çok satan İspanyol şarkıcıların arasına sokmuştur. Florida çıkışlı bir şarkıcı, oyuncudur. Milyonlarca albüm satışına sahiptir.

Nos Fuimos Lejos (Turkish Version – Official Video) Ece Seçkin-Enrique Iglesias

Etiketler: ece seçkin ece seçkin enrique ece seçkin enrique iglesias ece seçkin instagram enrique iglesias ece seçkin enrique iglesias kimdir nos fuimos lejos şarkısı dinle


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL