EDHO 6. Sezon 2020-2021 Yeni Bölüm Ne Zaman? Eşkiya 166. Bölüm Hangi Tarihte Yayınlanacak?

EDHO 6. Sezon 2020-2021 Yeni Bölüm Ne Zaman? Eşkiya 166. Bölüm Hangi Tarihte Yayınlanacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv ekranlarının yeraltı dünyasında yaşanan güç savaşlarını anlatan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz erken sezon finali kararı alarak sevenlerini üzdü. 5. sezonunu 28 Nisan Salı akşamı tamamlayan Edho sezon finali yaptı. Yani bu demek oluyorki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Sezonda da ekranlara gelmenin vizesini aldı. Edho nefesimizi tutarak izlediğimiz bir sezon finali ile ekranlara gelirken, izleyici şimdiden yeni 166.bölümün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı.

EDHO 6.sezon yeni bölüm ne zaman?

Bu sorulara cevap vermeden önce Edho’nun 5. sezon finalinde neler yaşanmıştı hatırlayalım. İlyas Behzat’ın kendisine ihanet ettiğini düşünür ve öfkelidir. Dostlarının kalmadığını düşünmek her şeyden habersiz olan İlyas’ı üzüyordur. Behzat ise İlyas’a ve dostluklarına ihanet etmediğini Hızır Çakırbeyli isterse abisinin kafasına sıkacağını söyler.

Amacına ulaştığını sanan Feyyaz’ın keyfi yerindedir ve kendince Çakırbeylilere ve masa üyelerine son darbeyi vurmayı hesap etmektedir. Feyyaz’ın son bir hain planı vardır. Masa üyeleriyle bir toplantı düzenleyecektir. İlyas ve diğer masa üyelerinin hepsi masadayken, Çakırbeyliler’in evine gizlice giren Feyyaz’ın iki adamı Hızır ile Alpaslan’ı hazırlıksız yakalayıp öldürecektir. Hızır ve Alpaslan’ın ölüm haberleri gelince Feyyaz ve adamları İlyas’ın ve masadaki herkesi kafasına sıkıp öldürecektir.

Ama Feyyaz’ın hain tuzağı planladığı gibi gitmez. Çünkü masada yaşanan her şey aslında Hızır’ın bilgisi dahilindedir ve işleyen bir plan varsa oda Hızır’ın planıdır. Hızır kendisini ve Alpaslan’ı öldürmeye gelen katilleri yakalar. Ve masaya Behzat ile İlyas’a iki silah yollar.

Feyyaz adamlarından Hızır’ın ölüm haberinin geleceğini beklerken sonunun geldiğinden habersizdir. Masada her şey açığa çıkar Tipi ve Haşmet Hızır ile yaptıkları planı anlatır. Bu planlardan masanın diğer üyelerinin de haberi vardır. Tek haberi olmayanlar ise Behzat ve İlyas’tır. Feyyaz’ın önce Hızır’ı sonra masadaki herkesi öldüreceğini öğrenen Behzat ve İlyas Feyyaz’ın ve adamlarının kafasına sıkar.

Hızır ise elinde elektrikli testere ile Feyyaz’ın adamlarını öldürecektir. Her şeyin açığa çıktığı Edho sevenlerin rahatladığı 5.sezon finali 165.bölüm ile böyle bitti. Gelelim 6.sezon 166.bölümün yayınlanacağı tarihe. Edho 6.sezonu 6 Ekim 2020 salı günü Atv ekranında yayınlanacaktır.

tıkla>>> Eşkiya 2020 2021 Diziye Yeni Giren Diziden Ayrılan Oyuncular Kim?

Eşkiya 166. Bölüm Yeni Sezon (6. Sezon) Fragmanı

Etiketler: Edho 2021 yeni sezon ne zaman eşkiya 166. bölüm ne zaman eşkiya 2020 6. sezon ne zaman Eskiya yeni sezon ne zaman başlayacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL