EDHO Hızır Neden Öldü? Oktay Kaynarca Eşkiyadan Ayrılıyor mu? Yeni Projesi ne?

EDHO Hızır Neden Öldü? Oktay Kaynarca Eşkiyadan Ayrılıyor mu? Yeni Projesi ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

EDHO Hızır Neden Öldü? Oktay Kaynarca Eşkiyadan Ayrılıyor mu? Yeni Projesi ne? Atv’nin 5 sezondur büyük bir seyirci kitlesi ile izlenen Karadeniz mafya dizisi olarak başlayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.sezona doğru gidiyor.

5.sezonun finalinde sürpriz bir şekilde Hızır ölüyor. 6.sezon EDHO Hızırsız başlayacak. Daha önce EDHO’dan uzaklara giderek veya ölerek birçok isim ayrılmıştı. Deniz Çakır(Meryem), Savaş Özdemir (Tipi), Tarık Ünlüoğlu(Ünal Bey) diziden ayrılan önemli birkaç isim. EDHO Hızır Neden Öldü? Oktay Kaynarca Eşkiyadan Ayrılıyor mu? Yeni Projesi ne?

Fakat asıl başrol oyuncusunun Oktay Kaynarca(Hızır)ın ölerek ayrılması sezona damga vuracak bir bölüm sonu olacaktır. EDHO Oktay Kaynarca diziden neden ayrılıyor? Yeni projesi mi var? Daha öncede sağlık sorunları nedeni ile Oktay Kaynarca Eşkiya’dan ayrılmak istemişti. Fakat dizi yapımcıları henüz zamanı olmadığını düşünüp kabul etmemişlerdi.

Hızır’da dizide bir süre Trabzon’a gitmiş, sonrasında geri dönmüştü. Fakat bu sefer Oktay Kaynarca Eşkiya’dan ayrılmaya kesin kararlı. 5.sezon finalinde bomba gibi ses getirecek bir bölümle ekrana gelecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda Hızır ölüyor.

Böylelikle Eşkiya’da 6.sezonda Hızırsız bir dönem başlayacak. Hızır’ın EDHO’dan ayrılmasıyla dizide artık ekibin beyni olarak nitelendirilen Alpaslan ve İlyas dönemi başlayacak. Peki Oktay Kaynarca’nın Eşkiya’dan ayrılma sebebi ne? Yeni bir projesi mi var? Oktay Kaynarca’nın ciddi sağlık sorunları var ve EDHO’nun yoğun temposunu artık kaldıramıyor. 5 yıldır Eşkiya’da en üstlerdeki kişilerden biri rolünde oynayan Kaynarca’dan, mafya dizisi izlemeyi sevmeyen hayranları da mahrum kalıyordu.

Oktay Kaynarca kendini ve oyunculuğunu yenilemek istiyor da olabilir. Bakalım Oktay Kaynarca nasıl bir projeyle karşımıza çıkacak. Henüz anlaşma yaptığı bilinen yeni bir proje yok. Yeni bilgiler alır almaz sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler: Edho diziden neden cıktı Hızır neden öldü mu edho


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL