Ege Kökenli’nin Sevgilisi Lior Ahituv kimdir, nereli, ne iş yapıyor?

Ege Kökenli’nin Sevgilisi Lior Ahituv kimdir, nereli, ne iş yapıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin karakterini canlandıran Ege Kökenli’nin sevgilisi Lior Ahituv bir anda gündem oldu. Yakın zamanda evlenecek olan Ege Kökenli’nin sevgilisi Lior Ahituv kimdir?

Kalp Atışı dizisi ile kariyerinde iyi bir çıkış yakalayan Ege Kökenli son olarak Benim Tatlı Yalanım dizisine transfer olmuş ve bu dizide Aylin karakterini canlandırıyordu. Gelen bilgilere göre oyuncu yakın zamanda diziden ayrılacak. Eylül ayında Lior Ahituv ile evlenecek olan Ege Kökenli’nin merak edilen sevgilisi kim?

Ege Kökenli’nin evleneceği Lion Ahituv kim?

İsrail kökenli olan Lior Ahituv 3 dil bilmektedir. Türkçe, İbranice ve İngilizce bilen Lion, İsrail’de Sales Representative de 2007-2009 yılları arasında çalışmıştır. 2009 yılında ise İstanbul’a gelmiş ve burada İstanbul Branch Manager şirketinde çalışmaktadır.

Satış, insan kaynakları, satış yönetimi, sosyal medya, satış operasyonu ve satış ve pazarlama konularında deneyimli olan Lior Ahituv bu yönde kariyerine devam etmektedir. Lion Ahituv çok fazla medyatik olmadığı için hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Ege kökenli ve Lion Ahituv yaklaşık 3-4 yıldır beraberler ve mutlu bir tablo çiziyorlar.

Çift hemen hemen her anlarını beraber geçiriyorlar. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında birlikteliklerini mutlu anlarını sürekli paylaşıyorlar. Ege ve Lior çifti Eylül ayı içerisinde evlenecekler. Çiftimize mutlu evlilikler dileriz.

Etiketler: Ege kökenli eşi lior ahituv kim Ege Kökenli’nin evleneceği Lion Ahituv kim? Ege Kökenli’nin Sevgilisi Lior Ahituv kimdir Lior ahituv işi ne Lior ahituv nereli


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL