Egenin Hamsisi 3.Bölüm Fragmanı Özeti İpuçları

Egenin Hamsisi 3.Bölüm Fragmanı Özeti İpuçları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Karadeniz ve Ege’nin muhteşem lezzetlerini tanıtan iki önemli lezzet abidesi komik duygusal eğlenceli bir şekilde bu hafta da ekranlarımızı süsledi. Pazartesi akşamları yayın akışına giren Ege’nin hamsisi 2 bölümü geride bırakırken diziyi izleyenler Ege’nin hamsisi 3 bölümde neler olacak Ege’nin hamsi 3 bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak gibi konuları araştırdı.

Bu haftaya şöyle kısa bir bakacak olursak Fırtına Şevke’in mıhlaması dükkanın açılışında kasabadaki tüm insanlar birbirine girer çıkan olayda Melehat’ın özene bezene kurduğu dükkanı büyük hasar görür. Tabi bunun altında kalmayacak olan Melehat için baş ağrıları kendisini çoktan sarmıştır.

Karakola düşen 2 Restaurant sahibi birbiri altında kalmadan karşılıklı atışma ya devam eder. Melahat, cezası neyse çekmesini istiyorum diyerek Şevket’i suçlar. Şevket ise Melahat küçücük beynin vardı onun da içinde kurt çıktı diyerek hala laf sokuşturma ya devam eder. Fakat farkındadır belanın büyüğüne çarpmıştır.

Melahat ve Şevkat’in çocukları ise aynı iş yerinde çalışırlar ve burada anne ve babalarının aratmayacak şekilde laf sokmaları akabinde tatlı savaşı devam ettirirler. Yeni bölümde kim kimin hakkından gelecek herkes merak içinde beklerken şimdiden söylemeliyim ki bu atışmalar kaldığı yerden artarak devam edecek.

Etiketler: EGENİN HAMSİSİ 3. BÖLÜM


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL