Ege’nin Hamsisi Deniz Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler Neler?

Ege’nin Hamsisi Deniz Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanların gözde oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu Ege’nin Hamsisi dizisiyle sevenlerinin karşısına tekrar çıkıyor. Komedi dizilerinin aranan yüzlerinden biri olan Uraz Kaygılaroğlu Ege’nin Hamsisi dizisinde Deniz karakterine hayat veriyor. Ege’nin Hamsisi Deniz kim? 

Ege’de büyümüş, Ege’nin havasına suyuna geleneklerine göreneklerine göre yetişmiş, delikanlı ve cevval bir genç Ve gönlünü Karadeniz güzeli Zeynep’e kaptırmıştır. Fakat iki farklı toprağın iki farklı insanının imkansız aşkı en komik yanlarıyla izleyiciye aktarılacak. Dizide Uraz Kaygılaroğlu’nu yine farklı bir karakterde izleyeceğiz. Girdiği bütün rollerinden üstesinden başarıyla gelen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu kim?

Uraz Kaygılaroğlu; 

Uraz Kaygılaroğlu 30 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Türk dizi oyuncusudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Aslen Balıkesirli olan oyuncu genç yaşına rağmen televizyon sektöründe güzel işlere imza atmıştır.

Show TV’de yayınlanan Pis Yedili isimli gençlik dizisinde Can rolünü oynamıştır. Can rolüyle oldukça fenomen bir karakter olmuştur.  70. bölümde diziden ayrılmıştır. Pis Yedili dizisi başladığında fazla kilolarıyla dikkat çeken Uraz Kaygılaroğlu dizinin son bölümlerinde oldukça zayıflamış ve herkesi şaşırtmıştı. Akabinde  Fox Tv’de yayınlanan Harem adlı dizide Feminen ağa rolünü canlandırmıştır.

Oyuncu TRT 1’de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde Ömer rolüne hayat vermiştir. Aynı zamanda Tam Zamanı isimli  bilgi yarışmasının sunuculuğunu başarıyla yerine getirmiştir. Kanal D’de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasının da bir süre sunuculuğunu yapmıştır. Düzgün diksiyonu ve Türkçesiyle dikkat çeken oyuncu ekranlara çok ara vermeden yine TRT 1’de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Adil Erdem Bayazıt rolünü canlandırmıştır.

Ege’nin Hamsisi Deniz karakteriyle yine kendini izleyiciye hayran bırakan oyuncu Türkiye’de ve Azerbaycan’da popüler olan “Baba Candır ” dizisinde Haluk Güney karakterine hayat vermiştir. Eş zamanlı olarak TRT1’de yayınlanan Kuyruk adlı yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. Ve geçtiğimiz sezon  Show TV’de yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde Volki rolünü canlandırmaktadır. Volki rolü bugüne kadar üstlendiği diğer tüm rollerden tamamen farklı ve özel bir karakterdi.

Mutlu ve özenilecek bir aile hayatı yaşayan oyuncu 2014 yılında Melis İşiten’le evlenmiştir. Çiftin bu evlilikten bir de kız çocukları dünyaya gelmiştir. Uraz Kaygılaroğlu baba  olma sevincini sosyal medya hesabından şu sözlerle ifade etti  ‘Hoşgeldin aşkım, hoşgeldin sevgilim! Hayatımı sana adayacağıma yemin ederim Ada. Seni çok seveceğiz küçük kız! Bana hayatımın en güzel hediyesini veren biricik karım, seni bir başka seviyorum.’

Şimdilerde Ege’nin Hamsisi dizisi Deniz rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Atv’nin mart ayında ekrana getirdiği fakat seyirci çekmekte zorlandığı için final bile yapmadan ekranlara veda eden dizisi Masum Değiliz’de Mert karakterine hayat vermişti.

Ege’nin Hamsisi Deniz kim sorusu Uraz Kaygılar gibi çok tanınan ve sevilen bir isim için herkesin hakkında bilgi sahibi olduğunu düşünüyoruz. Çok fazla araştırmaya gerek olacağını düşünmesek de bu soruyu sizler için yanıtladık.

Sizler Ege’nin Hamsisi dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: egenin hamsisi deniz egenin hamsisi deniz kim egenin hamsisi denizin gerçek adı ne egenin hamsisi uraz kaygılaroğlu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL