Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekiliyor? Karadeniz’in Neresinde? Ege’nin Neresinde?

Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekiliyor? Karadeniz’in Neresinde? Ege’nin Neresinde?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Karadeniz yeşilliklerini ve Ege’nin maviliğini bir araya getirerek izleyenlere görsel bir şov izletecek olan Ege’nin Hamsisi temmuz ayında yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Kaliteli oyuncu kadrosu ve içimizi ısıtan konusuyla Ege’nin Hamsisi evlerimize konuk olmak için geliyor. Ege’nin Hamsisi nerede çekiliyor? Karadeniz’in neresinde? Ege’nin neresinde?

TRT alışık olduğu çizgisinden yine vazgeçmedi ve bölgesel diziler çekmeye devam ediyor. Ege’nin Hamsisi dizisinde Egeli ve Karadenizli iki ailenin eğlenceli çatışmasını izleyeceğiz. Karadenizli Gerginoğlu Ailesi ve Egeli Çınar ailesi restoran işletmektedir. Egeli Gerginoğlu ailesinin asi delikanlısı Deniz  ve Karadenizli Çınar Ailesinin güzeller güzeli kızı Zeynep birbirlerine aşık olacaklar. Fakat ailelerin geçmişten gelen düşmanlığından ikisinin de haberi yoktur. Kavuşması imkansız Zeynep ve Deniz’in romantizm ve komediyle birleşen aşkını eğlenceli bir senaryoyla izleyeceğiz. Ege’nin Hamsisi dizisi Ege’nin neresinde çekiliyor? Ege’nin Hamsisi dizisi Karadeniz’in neresinde çekiliyor?

Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerelerde Çekiliyor? Bütün Çekim Mekanları ve Adresleri

Dizinin isminde de bölgeler arası çatışmaların ve birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışan Karadenizli ve Egeli iki ailenin hikayesi Rize’de ve İzmir’de çekilmeye başladı. Dizinin tanıtım fragmanında maviyle yeşilin mükemmel uyumu ister istemez Ege’nin Hamsisi nerede çekiliyor sorusunu sorgulatıyor.

Ege’nin Hamsisi Karadeniz’in Neresinde Çekiliyor? Rize’nin Hangi Köyünde? 

Gerginoğlu ailesi Karadeniz’in muhteşem doğasıyla iç içe olan Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yaşarlar. Dizinin Karadeniz’de  çekimleri yaklaşık 2 ay önce başladı ve Çamlıhemşin’in Fındık Ve Güneysu köylerinde çekildi.

Ege’nin Hamsisi Dizisi Ege’nin Neresinde Çekiliyor? İzmir’in Nerelerinde?

TRT’nin iddialı projesi Ege’nin Hamsisi dizisinde Egeli restoran işletmecisi Çınar ailesi İzmir’de ikamet ediyor. Ege’nin Hamsisi  dizisi İzmir çekimleri 2 ay önce  Seferihisar ilçesinde başladı.  Ege’nin Hamsisi dizisi için  Ege platosu Seferihisar’ın Sığacık köyünde özel bir set kuruldu. Çekim yeri olarak sadece Sığacık Köyü kullanılmadı zaman zaman İzmir’in Urla ilçesinde de çekimler yapıldı. Ege’nin Hamsisi dizisi Ege çekimleri Urla ve Sığacık köyleri arasında mekik dokuyarak gerçekleşti.

Ege’nin Hamsisi dizisi izlediğiniz ilk bölümden itibaren Ege’ye ve Karadeniz’e olan hayranlığınızı daha da artıracak. Ege’nin Hamsisi dizisinin çekildiği Karadeniz’in Rize’ye Bağlı Çamlıhemşin beldesi nasıl bir yerdir? 6000 civarında nüfusuyla dağlık alanlarda dağınık bir yerleşim mevcuttur. Dünyanın hiç bir yerinde göremeyeceğiniz eşsiz bir doğaya sahiptir.

Ege’nin Hamsisi Dizisi Ege Bölgesinde yapılan çekimler İzmir’in buram buram deniz kokan ilçesi Sığacık’ta gerçekleşiyor. Sığacık Kalesi, Kale içi pazarları ve sokaklarıyla meşhurdur.

Ege’nin Hamsisi dizisi seçkin oyuncu kadrosuyla dikkat çekerken dizinin oyuncuları da çekimlerin gerçekleştiği mekanlara hayran kaldı. Ve çekimler sırasında sık sık bu muhteşem doğayla birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Dizinin oyuncuları çekimler için İstanbul’dan uzak kalıyor. Ege’nin Hamsisi nerede çekiliyor sorusu bu paylaşımlar sonrasında da vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

Ege’nin Hamsisi dizisi nerede çekiliyor sorularını sizler için yanıtladık. 

Etiketler: egenin hamsisi dizisi nerede çekiliyor egenin hamsisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL