Egenin Hamsisi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Egenin Hamsisi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT1 yaz sezonuna dolu dizgin bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Elimi Bırakma dizisinin ardından Ege’nin Hamsisi de ekrana gelmek için gün sayıyor. Ege’nin Hamsisi temmuz ayından itibaren izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Komedi türünde olması beklenen Ege’nin Hamsisi oyuncuları, kadrosu ve konusu hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında…

Dizinin hangi kanalda yayınlandığı bilinmezse dahi TRT dizisi olduğu kendini direk ortaya veriyor. Egeli ve Karadenizli iki ailenin çatışması en komik yönleriyle ele alınıyor. Siz Karadeniz’den mi Ege’den mi tarafsınız? Şimdiden safını belirleyen çünkü kahkahalarla dolu bir komedi dizisi sizleri bekliyor.

TRT’nin yeni gözdesi Ege’nin Hamsisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında detaylar…

Ege’nin Hamsisi Deniz kim? Uraz Kaygılaroğlu

1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Son olarak Masum Değiliz dizisinde rol almış ve dönemin en önemli ve en başarılı dizi oyuncuları arasında sayılmaktadır.  Uraz Kaygılaroğlu’nun son oynadığı dizilerden biri de Klavye Delikanlıları’dır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu olan Uraz Kaygılaroğlu Pis Yedili dizisi ile tanınmış  ve geniş bir izleyici kitlesine kendini sevdirmeyi başarmıştır.  Yine Trt’nin  dizisi Baba Candır’da hayat verdiği karakterle büyük bir başarı yakalamıştır. En son kış aylarında Masum Değiliz isimli dizide Mert rolüyle karşımıza çıkan Uraz Kaygırlıoğlu Ege’nin Hamsisi dizisiyle tekrar ekranlara dönüyor.

Ege’nin Hamsisi Zeynep Kim? Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir 1 Ocak 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Özel Saint Benoit Fransız Lisesinden mezun doluktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde yüksek öğrenimini tamamlamıştır.  1.74 boyunda olan genç oyuncu düzgün fiziğiyle de dikkat çekiyor. Bir çok dizi projesinde izlediğimiz fakat Kara Para Aşk Nilüfer karakteriyle hatırladığımız Bestemsu Özdemir dizide Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün ile birlikte rol almıştır. Bestemsu Özdemiz’in rol aldığı projeler; Sakarya Fırat, Araf Zamanı, Kraa Para Aşk, Kırlangıç Fırtınası, Meryem ve son olarak Ege’nin Hamsisi dizilerinde oynamıştır.

Ege’nin Hamsisi Melehat Kim? İclal Aydın

Kendisini son olarak O Hayat Benim dizisinde izlediğimiz oyuncu şair ve yorumcu İclal  Aydın Ege’nin Hamsisi dizisiyle tekrar izleyici karşısına çıkıyor. 14 Eylül 1971 yılında dünyaya gelen İclal Aydın her kesimden insanın tanıdığı ve sevdiği bir ekran insanıdır. 1989 yılında Abkara Türk Dil, Tarih, Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde okurken 2. sınıfta Almanya’ya gitti ve 6 yıl kadar tiyatroda oynadı. Ardından Türkiye’ye döndü. Rol aldığı diziler arasında; Mirasyediler, Sıcak Saatler, Dedem Gofret Ve Ben, Zor Hedef, İki Aile, Aşkın Kanununu, Aşkın Halleri, Gına, O Hayat Benim ve son olarak Trt’nin çiçeği burnunda dizisi Ege’nin Hamsisi dizilerinde rol almıştır.

Ege’nin Hamsisi Şevket Kim? Uğur Çavuşoğlu

Son olarak Meryem dizisinde izlediğimiz tecrübeli oyuncu Uğur Çavuşoğlu da Ege’nin Hamsisi dizisinde. Dizide Şevket karakterine hayat veren Uğur Çavuşoğlu, 12 mart 1967 tarihinde Artvin’de dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Van Devlet Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrolarında görev almıştır. Dürüye’nin Güğümleri dizisiyle iyi bir çıkış yapmıştır. Ve son olarak Meryem dizisinde izlediğimiz tecrübeli oyuncu TRT’nin yeni dizisi Ege’nin Hamsisi ile tekrar ekranlarda.

Ege’nin Hamsisi Fikret Kim? Asuman Dabak

Ege’nin Hamsisi dizisinde Fikret karakteriyle karşımıza çıkan Asuman Dabak 1 şubat 1970 yılında dünyaya gelmiştir. Manisalı olan tecrübeli oyuncu sayısız tiyatro oyununda rol almıştır. Oynadığı dizilerde ise kendini göstermeyi başarmış ve küçük bir rolde bile oynasa onu performansıyla devleştirmeyi başarmıştır. Oynadığı başlıca projeler arasında Tatlı, Hayat, Pis Yedili, Ver Elini Aşk, Görevimiz Komedi, Güne Bakan, Hayat Yokuşu ve son olarak Ege’nin Hamsisi dizilerinde rol almıştır.

Ege’nin Hamsisi Derya Kim?  Buse Meral 

Dizinin en genç oyuncularından Buse Meral  2003 yılında dünyaya gelmiştir ve henüz 15 yaşındadır. 1.65 cm boyunda olan Buse Meral 45 kilogram ağırlığındadır.  Kendisini ilk kez Ege’nin hamsisi dizisinde  Derya rolünde izleyeceğiz.

Ege’nin Hamsisi Dursun Kim? Eser Eyüboğlu

 

Şevkat Yerimdar dizisinde izlediğimiz İsmail de Ege’nin Hamsisi dizisi oyuncu kadrosunda yer alıyor. Komedi dizilerinin aranan isimlerinden olmayı başardı. 1 ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Düşman Kardeşler dizisiyle ekran macerasına adım atmıştır. Rol aldığı projeler arasında;  Şevkat Yerimdar, Beceriksiz Katil, Oflu Hoca’nın Şifresi 2, Oflu Hoca’nın Şifresi (Kadir), Mandıra Filozofu, Kalp Hırsızı (Kemal), Doksanlar, Düşman Kardeşler ve Yeşilçam’ın İğnesi yer alıyor.

Ege’nin Hamsisi Oyuncu Kadrosunda Yer Alan Nuri Kim? Hakan Bilgin

4 nisan 1967 yılında Samsun’da dünyaya gelen, dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Daha çok tiyatroyla iç içe olan oyuncunun daha önce rol aldığı projeler arasında Neredesin Birader, Küçük Ağa, Her Şey Yolunda bulunuyor. Dizide aslında Nuri karakterine Hazım Körmükçü hayat verecekti fakat son zamanlarda özel hayatıyla ilgili yaşadığı sorunlar nedeniyle anlaşması feshedildi.

Uğur Demirpehlivan

1 Ocak 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk profesyonel anlamda oyunculuğa 1999 yılında Hayat Bağları dizisiyle adım atmıştır. Baba Ocağı dizisinde Dürdane karakterine hayat vermiştir. Ardından Fatih Harbiye dizisinde rol almıştır. Kariyeri boyunca daha çok tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Cem Cücenoğlu 

7 nisan 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. Poyraz Karayel dizisinin Taş Kafası olarak tanıdığımız oyuncu Ankaralı’dır. Oyunculuğun yanı sıra sanatla da ilgilidir. İyi derece piyona çalar.  Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Batı Müziği Piyano Bölümü mezunudur. Oyunculuk eğitmenliği sertifikası bulunmaktadır.Kendisine Ege’nin Hamsisi dizisinde başarılar dileriz.

Ege’nin Hamsisi Oyuncu Kadrosu Utku Ateş Kim?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Utlu Ateş 28 yaşındadır. Bahçeşehir Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezundur. Wipe Out ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmalarına da katılmıştır. Kurt Seyit Şura ve Hayat Sırları dizilerinde rol almıştır.

Eylül Demirpehlivan kim?

Eylül Pehlivan, Uğur Pehlivan’ın kızıdır. Ege’nin Hamsisi dizisinde birlikte rol alacaklar. Eylül Demirpehlivan kim sorusuna gelince; 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Galatasaray Üniversitesinden mezundur.

Selahattin Töz

Ceyda Saltadal

Bengi Öztürrk

Mustafa Şen 

 

Muharrem Bayrak

Ege’nin Hamsisi dizisi oyuncu kadrosunu nasıl buldunuz?

Etiketler: egenin hamsisi dizisi konusu egenin hamsisi ne zaman başlayacak egenin hamsisi oyuncu kadrosu egenin hamsisi oyuncuları kimler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL