Ege’nin Hamsisi Reyting Sonuçları Nasıl? Final Mi Yapacak?

Ege’nin Hamsisi Reyting Sonuçları Nasıl? Final Mi Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri olmaya aday komedi dizisi Ege’nin hamsisi 1.bölümü geride bıraktı. İzleyenleri kahkahaya boğan Ege’nin Hamsisi bu şekilde giderse reytinglerde zirveyi elinden bırakmayacak gibi görünüyor. Ege’nin hamsisi izlendi mi tuttu mu reytingleri nasıl diye merak edenler yazımızı okuyabilirler.

Zeytinyağlı börülce ile mıhlamanın aşk hikayesini anlatan Karadeniz ve Ege’nin muhteşem tatlarını bir araya getiren 2 Restorant sahibi ailenin arasında geçen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla iki farklı bölge kültürünün karşılaşmasını anlatan yarı Karadeniz yarı Ege dizisidir.

Ege’nin Hamsisi Derya Kim? Gerçek Adı Ne? Sevgilisi Var Mı?

İlk bölümüyle kalplerin ritmini değiştirmeyi başaran Ege’nin Hamsisi’ni izleyemeyenler için kısa bir özet geçelim. Sığacıklı Melehat oğlu Deniz ve kızı Derya’yı büyütmek için Ege mutfağına özgü yemekleri ile meşhur olan enginar kalbi restorantını açmış ve kısa sürede bölgenin gözdesi haline gelmiştir. Denizin askerden dönüşü Şevket’in kızı Zeynep’in üniversiteden mezun olması büyük şenliğe davetiye çıkarmış ve herkes doyasıya eğlenmiştir. Ege’de Zeybek Rize’de horon sesleri duyulurken Melahat ve şevket’in planları bir anda alt üst olmuştur.

Zeynep Egede yapılacak bir otelden teklif almış gitme planları yaparken Şevket kızını yalnız bırakmaz ve ablası Fikret’in tüm karşı çıkmalarına rağmen çocukları ile birlikte Ege’ye taşınır. Melehat’in tutacağı Dükkanı da alıp oraya bir restorant açar. Karadeniz’in Ege’ye gelen kıpır kıpır ailesi bir anda ortalığı karıştırmış ve artık Ege’de Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ege’nin Hamsisi Dizisi Nerede Çekiliyor? Karadeniz’in Neresinde? Ege’nin Neresinde?

İlk bölümü bu şekilde atlatan Ege’nin hamsisi bir taraftan dizinin Karadeniz’den Ege’ye hemen gitmesine kızan izleyicileri, bir taraftan düzgün şive kullanamadıklarıni eleştiren takipçilerin bulunması kaçınılmazken, diğer taraftan dizide Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir,nİclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak gibi başarılı oyuncuların yer alması diziyi bir adım öne geçirmeye yetmiştir. Eleştiri yağmuruna tutulan dizinin sevenleri debir o kadar fazladır.

16 Temmuz Pazartesi ilk bölümü ile ekranlara gelen Ege’nin hamsisi aynı anda yayında olan Atv’de Kim Milyoner Olmak İster ve Sen anlat Karadeniz dizisinin, Kanal D’de Şöhret Kafasının, Star TV’de Börüyü geride bırakarak reytinglerde ilk sırayı almayı başardı. Çok değerli ve güzel oyuncuların dizide yer alması artı dizinin çekildiği yerler manzaraların muhteşem olması izleyicilere güzel dakikalar yaşattı.

Ege’nin Hamsisi Deniz Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler Neler?

Bu şekilde izlenme oranlarıyla devam ederse dizi sadece yaz sezonu değil tüm sezon ekranlarda kalır. Reklam gelirlerinin de yüksek olması dizinin final kararının gecikmesi için yeterli olacaktır.Biz dizi izledik, beğendik, sevdik peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ege’nin Hamsisi izlenir mi tutar mı yoksa erken final mi yapacak?

 

Etiketler: egenin hamsisi final mi yapacak egenin hamsisi izlendi mi egenin hamsisi reytingleri nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL