Ege’nin Hamsisi Zeynep Kim? Kaç Yaşında? Daha Önce Oynadığı Diziler

Ege’nin Hamsisi Zeynep Kim? Kaç Yaşında? Daha Önce Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT yaz sezonuna bomba gibi dizilerle giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu dizilerden biri de Ege’nin Hamsisi oldu. Ege’nin Hamsisi dönemin gözde oyuncularının yanı sıra uzun süredir ekranlarda görmediğimiz ve özlediğimiz isimleri de kadrosunda bulunduruyor. Bu nedenle Ege’nin Hamsisi her kesimden izleyiciye hitap edecek bir proje. Ege’nin Hamsisi Zeynep kim? 

Ege’nin Hamsisi Zeynep Kim? Kaç Yaşında? Kariyeri ve Özel Hayatı 

Zeynep karakteri Karadeniz’in Rize ilçesinde dünyaya gelmiş ve üniversite okuduktan sonra tekrar köyüne dönmüştür. Kariyerine batıda devam etmek isteyen Zeynep halasının kendisine engel olmasıyla büyük bir çıkmazın içine girecektir. Dizinin başrol oyuncusu olan Zeynep rolüne Bestemsu Özdemir hayat veriyor.

Bestemsu Özdemir,  20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.  İstanbul Teknik Üniversitesi’nde moda tasarım bölümünden mezundur. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Bestemsu Özdemir modellikle sektçre giriş yapmıştır.  Modellik zamanlarında Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi menajer Cem Tatlıtuğ ile tanışan Bestemsu Özdemir için dönüm noktası olmuştur. Ve oyunculuk yapmaya karar vermiştir.

Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Nilüfer karakteri ile üne kavuşan Bestemsu Özdemir, ilk olarak Sakarya Fırat adındaki dizide rol almıştır. Fakat seyirci onu Nilüfer olarak hatırlıyor. Uzun süredir meslektaşı Can Yaman ile ilişki yaşamıştır.  Ardından oyuncu Çağatay Ulusoy ile anılmış fakat çiftin sevgili olmadıkları ortaya çıkmıştı.

Bestemsu Özdemir 2017 sezonuna damga vuran Meryem dizisinde bir avukata hayat vermiştir. Dizinin final yapmasının ardından Ege’nin Hamsisi dizisi Zeynep rolü için kendisine teklif götürülmüştür. Bestemsu Özdemir ilk kez bir dizide başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına çıkacak. Moda tasarım bölümünden mezun olduğu için bu konuda oldukça yetenekli. Tarzı ve giyimiyle dikkat çekmeyi başarıyor. 1.75 boyu ve kusursuz fiziğiyle girdiği her role yakışan Bestemsu Özdemir henüz 26 yaşında olmasına rağmen başarılı bir kariyere sahip.

Eege’nin Hamsisi dizisi Zeynep kim sorusu izleyenler tarafından uzun süre araştırılacak. Şuana kadar aklımızda Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Nilüfer karakteriyle kalsa da kendisini Ege’nin hamsisi Zeynep olarak kabulleneceğiz.

Etiketler: egenin hamsisi dizisi zeynep kim egenin hamsisi zeyne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL